Ero sivun ”Kuninkaan Palautus” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun () |
p (→Seuraava peli) |
||
| Rivi 20: | Rivi 20: | ||
! Emie | ! Emie | ||
|<!--Ma--> | |<!--Ma--> | ||
| − | |<!--Ti--> | + | |<!--Ti--> E |
| − | |<!--Ke--> | + | |<!--Ke--> E |
| − | |<!--To--> | + | |<!--To--> E |
| − | |<!--Pe--> | + | |<!--Pe--> E |
| − | |<!--La--> | + | |<!--La--> E |
| − | |<!--Su--> | + | |<!--Su--> E |
|- | |- | ||
! Gilead | ! Gilead | ||
Versio 29. kesäkuuta 2009 kello 23.54
Seuraava peli
| Ma | Ti | Ke | To | Pe | La | Su | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PJt | |||||||
| Emie | E | E | E | E | E | E | |
| Gilead | |||||||
| Timo | |||||||
| Jarno | e | x | x | x | e | x | |
| Marko | O | X | X | X | X | X | X |
| JanneF |
"X": sopii (yli 85% todennäköisyys, että sopii)
"0": ei sovi (alle 20% todennäköisyys, että sopii)
"E": ehkä (20-85% todennäköisyys, että sopii)
Vapaaehtoisia täsmennyksiä päivien sopivuudesta
PJt:
Emie:
Gilead:
Timo:
Jarno: Ei mieluusti lauantaina, kun sillon olis muuta illanviettoa tiedossa, mutta pääsen kyllä paikalle, jos se on ainoa vaihtoehto.
Marko:
JanneF: