Ero sivun ”Kuninkaan Palautus” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun () |
|||
| Rivi 47: | Rivi 47: | ||
! Jarno | ! Jarno | ||
|<!--Ma--> | |<!--Ma--> | ||
| − | |<!--Ti--> | + | |<!--Ti--> 0 |
| − | |<!--Ke--> | + | |<!--Ke--> 0 |
| − | |<!--To--> | + | |<!--To--> x |
| − | |<!--Pe--> | + | |<!--Pe--> x |
| − | |<!--La--> | + | |<!--La--> x |
| − | |<!--Su--> | + | |<!--Su--> x |
|- | |- | ||
! Marko | ! Marko | ||
Versio 25. toukokuuta 2009 kello 20.10
Seuraava peli
| Ma | Ti | Ke | To | Pe | La | Su | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PJt | |||||||
| Emie | |||||||
| Gilead | |||||||
| Timo | |||||||
| Jarno | 0 | 0 | x | x | x | x | |
| Marko | X | O | X | X | X | X | |
| JanneF |
"X": sopii (yli 85% todennäköisyys, että sopii)
"0": ei sovi (alle 20% todennäköisyys, että sopii)
"E": ehkä (20-85% todennäköisyys, että sopii)
Vapaaehtoisia täsmennyksiä päivien sopivuudesta
PJt:
Emie:
Gilead:
Timo:
Jarno:
Marko:
JanneF: