Ero sivun ”Kuninkaan Palautus” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun| Rivi 5: | Rivi 5: | ||
<br> | <br> | ||
{| border="1" | {| border="1" | ||
| − | |+ '''<big>Sopivat pelipäivät viikolle | + | |+ '''<big>Sopivat pelipäivät viikolle 18.5.—24.5.</big>''' |
! !! Ma !! Ti !! Ke !! To !! Pe !! La !! Su | ! !! Ma !! Ti !! Ke !! To !! Pe !! La !! Su | ||
|- | |- | ||
| Rivi 36: | Rivi 36: | ||
|- | |- | ||
! Timo | ! Timo | ||
| − | |<!--Ma--> | + | |<!--Ma--> |
| − | |<!--Ti--> | + | |<!--Ti--> |
| − | |<!--Ke--> | + | |<!--Ke--> |
| − | |<!--To--> | + | |<!--To--> |
| − | |<!--Pe--> | + | |<!--Pe--> |
| − | |<!--La--> | + | |<!--La--> |
| − | |<!--Su--> | + | |<!--Su--> |
|- | |- | ||
! Jarno | ! Jarno | ||
| − | |<!--Ma--> | + | |<!--Ma--> x |
| − | |<!--Ti--> | + | |<!--Ti--> x |
| − | |<!--Ke--> | + | |<!--Ke--> x |
|<!--To--> x | |<!--To--> x | ||
| − | |<!--Pe--> | + | |<!--Pe--> o |
| − | |<!--La--> | + | |<!--La--> o |
|<!--Su--> x | |<!--Su--> x | ||
|- | |- | ||
| Rivi 66: | Rivi 66: | ||
|<!--Ti--> | |<!--Ti--> | ||
|<!--Ke--> | |<!--Ke--> | ||
| − | |<!--To--> | + | |<!--To--> |
| − | |<!--Pe--> | + | |<!--Pe--> |
| − | |<!--La--> | + | |<!--La--> |
| − | |<!--Su--> | + | |<!--Su--> |
|- | |- | ||
|} | |} | ||
| Rivi 86: | Rivi 86: | ||
Gilead: | Gilead: | ||
| − | Timo: | + | Timo: |
| − | Jarno: | + | Jarno: Sunnuntaina kerkeen mukaan vasta joskus 1900 maissa. Muina päivinä töitä (paitsi toki pyhänä torstaina). |
Marko: | Marko: | ||
JanneF: | JanneF: | ||
Versio 18. toukokuuta 2009 kello 10.15
Seuraava peli
| Ma | Ti | Ke | To | Pe | La | Su | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PJt | |||||||
| Emie | |||||||
| Gilead | |||||||
| Timo | |||||||
| Jarno | x | x | x | x | o | o | x |
| Marko | |||||||
| JanneF |
"X": sopii (yli 85% todennäköisyys, että sopii)
"0": ei sovi (alle 20% todennäköisyys, että sopii)
"E": ehkä (20-85% todennäköisyys, että sopii)
Vapaaehtoisia täsmennyksiä päivien sopivuudesta
PJt:
Emie:
Gilead:
Timo:
Jarno: Sunnuntaina kerkeen mukaan vasta joskus 1900 maissa. Muina päivinä töitä (paitsi toki pyhänä torstaina).
Marko:
JanneF: