Ero sivun ”Kuninkaan Palautus” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuunp |
|||
| Rivi 36: | Rivi 36: | ||
|- | |- | ||
! Timo | ! Timo | ||
| − | |<!--Ma--> | + | |<!--Ma--> x |
| − | |<!--Ti--> | + | |<!--Ti--> x |
| − | |<!--Ke--> | + | |<!--Ke--> x |
| − | |<!--To--> | + | |<!--To--> x |
| − | |<!--Pe--> | + | |<!--Pe--> x |
| − | |<!--La--> | + | |<!--La--> x |
| − | |<!--Su--> | + | |<!--Su--> x |
|- | |- | ||
! Jarno | ! Jarno | ||
Versio 23. huhtikuuta 2009 kello 15.30
Seuraava peli
EI PELIÄ TÄLLÄ VIIKOLLA
| Ma | Ti | Ke | To | Pe | La | Su | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PJt | 0 | 0 | X | X | X | X | X |
| Emie | |||||||
| Gilead | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Timo | x | x | x | x | x | x | x |
| Jarno | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | e | e |
| Marko | |||||||
| JanneF |
"X": sopii (yli 85% todennäköisyys, että sopii)
"0": ei sovi (alle 20% todennäköisyys, että sopii)
"E": ehkä (20-85% todennäköisyys, että sopii)
Vapaaehtoisia täsmennyksiä päivien sopivuudesta
PJt:
Emie:
Gilead:
Timo:
Jarno: Norjassa vähintään nuo arkipäivät. Ehkä jopa ens viikonkin (toivottavasti en sentään).
Marko:
JanneF: