Ero sivun ”Kuninkaan Palautus” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuunp |
|||
| Rivi 9: | Rivi 9: | ||
|- | |- | ||
! PJt | ! PJt | ||
| − | |<!--Ma--> | + | |<!--Ma--> E |
| − | |<!--Ti--> | + | |<!--Ti--> X |
| − | |<!--Ke--> | + | |<!--Ke--> X |
| − | |<!--To--> | + | |<!--To--> X |
| − | |<!--Pe--> | + | |<!--Pe--> 0 |
| − | |<!--La--> | + | |<!--La--> 0 |
| − | |<!--Su--> | + | |<!--Su--> 0 |
|- | |- | ||
! Emie | ! Emie | ||
Versio 2. huhtikuuta 2009 kello 11.25
Seuraava peli
EI PELIÄ VIIKOLLA 30.3. - 5.4. : Jannelle muuten toinen peräkkäinen poissaolo
| Ma | Ti | Ke | To | Pe | La | Su | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PJt | E | X | X | X | 0 | 0 | 0 |
| Emie | |||||||
| Gilead | X | X | X | E | X | X | X |
| Timo | |||||||
| Jarno | |||||||
| Marko | |||||||
| JanneF |
"X": sopii (yli 85% todennäköisyys, että sopii)
"0": ei sovi (alle 20% todennäköisyys, että sopii)
"E": ehkä (20-85% todennäköisyys, että sopii)
Vapaaehtoisia täsmennyksiä päivien sopivuudesta
PJt:
Emie:
Gilead: Torstai saattaa olla sopimatta ollenkaan, selvinnee tän viikon torstaina.
Timo:
Jarno:
Marko:
JanneF: