Ero sivun ”Kuninkaan Palautus” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun| Rivi 5: | Rivi 5: | ||
<br> | <br> | ||
{| border="1" | {| border="1" | ||
| − | |+ '''<big>Sopivat pelipäivät viikolle | + | |+ '''<big>Sopivat pelipäivät viikolle 30.3.—5.4.</big>''' |
! !! Ma !! Ti !! Ke !! To !! Pe !! La !! Su | ! !! Ma !! Ti !! Ke !! To !! Pe !! La !! Su | ||
|- | |- | ||
| Rivi 54: | Rivi 54: | ||
|- | |- | ||
! Marko | ! Marko | ||
| − | |<!--Ma--> | + | |<!--Ma--> x |
| − | |<!--Ti--> | + | |<!--Ti--> o |
| − | |<!--Ke--> | + | |<!--Ke--> o |
| − | |<!--To--> | + | |<!--To--> o |
| − | |<!--Pe--> | + | |<!--Pe--> x |
| − | |<!--La--> | + | |<!--La--> o |
| − | |<!--Su--> | + | |<!--Su--> x |
|- | |- | ||
! JanneF | ! JanneF | ||
Versio 30. maaliskuuta 2009 kello 09.00
Seuraava peli
PELATAAN ??
| Ma | Ti | Ke | To | Pe | La | Su | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PJt | |||||||
| Emie | 0 | E | X | X | 0 | 0 | E |
| Gilead | |||||||
| Timo | |||||||
| Jarno | x | e | e | x | x | x | x |
| Marko | x | o | o | o | x | o | x |
| JanneF | x | x | x | x | x | x | x |
"X": sopii (yli 85% todennäköisyys, että sopii)
"0": ei sovi (alle 20% todennäköisyys, että sopii)
"E": ehkä (20-85% todennäköisyys, että sopii)
Vapaaehtoisia täsmennyksiä päivien sopivuudesta
PJt:
Emie:
Gilead:
Timo:
Jarno:
Marko:
JanneF: