Ero sivun ”Rännissä Rapisee” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun (→Roster) |
|||
| Rivi 24: | Rivi 24: | ||
|4 | |4 | ||
|7 | |7 | ||
| − | |Dodge, Block | + | |Dodge, Block, Strip Ball |
| | | | ||
|2 | |2 | ||
| Rivi 32: | Rivi 32: | ||
|0 | |0 | ||
|14 | |14 | ||
| − | | | + | |130k |
|- | |- | ||
|Snatchie | |Snatchie | ||
| Rivi 40: | Rivi 40: | ||
|4 | |4 | ||
|7 | |7 | ||
| − | |Dodge | + | |Dodge, Block |
| | | | ||
|1 | |1 | ||
Versio 26. maaliskuuta 2009 kello 12.00
Roster
| Name | Position | MA | ST | AG | AV | Skills | INJ | COMP | TD | INT | CAS | MVP | SPP | Value |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Snitchie | Gutter Runner | 9 | 2 | 4 | 7 | Dodge, Block, Strip Ball | 2 | 4 | 0 | 0 | 0 | 14 | 130k | |
| Snatchie | Gutter Runner | 9 | 2 | 4 | 7 | Dodge, Block | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | 90k | |
| Snikch | Gutter Runner | 9 | 2 | 4 | 7 | Dodge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 90k | |
| Vikinä | Storm Vermin | 7 | 3 | 3 | 8 | Block, Mighty Blow | 0 | 1 | 0 | 3 | 1 | 14 | 100k | |
| Kitinä | Storm Vermin | 7 | 3 | 3 | 8 | Block | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 80k | |
| Rapina | Linerat | 7 | 3 | 3 | 7 | none | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 50k | |
| Rutina | Linerat | 7 | 3 | 3 | 7 | none | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 5 | 50k | |
| Kutina | Linerat | 7 | 3 | 3 | 7 | none | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 50k | |
| Tutina | Linerat | 7 | 3 | 3 | 7 | none | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 50k | |
| Rusina | Linerat | 7 | 3 | 3 | 7 | none | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 50k | |
| Seppo Saapas | Linerat | 7 | 3 | 3 | 7 | none | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 5 | 50k |
Team Stuff
| Rerolls | 4 (4x60K) | 240K |
| Fan Factor | 2 | 20k |
| Apotechary | Yes | 50K |
| Treasury | 150k | |
| Total Value |
Yhteystiedot
sähköposti: veli.myllyla@hotmail.com
puhelinnumero: +358503762777