Ero sivun ”Kuninkaan Palautus” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuunp |
p |
||
| Rivi 27: | Rivi 27: | ||
|- | |- | ||
! Gilead | ! Gilead | ||
| − | |<!--Ma--> | + | |<!--Ma--> 0 |
| − | |<!--Ti--> | + | |<!--Ti--> 0 |
| − | |<!--Ke--> | + | |<!--Ke--> 0 |
| − | |<!--To--> | + | |<!--To--> 0 |
| − | |<!--Pe--> | + | |<!--Pe--> 0 |
| − | |<!--La--> | + | |<!--La--> 0 |
| − | |<!--Su--> | + | |<!--Su--> 0 |
|- | |- | ||
! Timo | ! Timo | ||
Versio 24. maaliskuuta 2009 kello 17.04
Seuraava peli
| Ma | Ti | Ke | To | Pe | La | Su | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PJt | X | X | X | X | X | X | X |
| Emie | E | 0 | E | E | E | 0 | 0 |
| Gilead | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Timo | 0 | 0 | 0 | 0 | X | X | X |
| Jarno | X | X | X | X | X | ||
| Marko | |||||||
| JanneF | x | x | x | x | x | 0 | x |
"X": sopii (yli 85% todennäköisyys, että sopii)
"0": ei sovi (alle 20% todennäköisyys, että sopii)
"E": ehkä (20-85% todennäköisyys, että sopii)
Vapaaehtoisia täsmennyksiä päivien sopivuudesta
PJt:
Emie: Tarkennan nuo ehkät heti kun muutama meno selviää.
Gilead:
Timo:
Jarno:
Marko:
JanneF: