Ero sivun ”Kuninkaan Palautus” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuunp |
|||
| Rivi 1: | Rivi 1: | ||
= Seuraava peli = | = Seuraava peli = | ||
| − | === PELATAAN SU 22.3. klo 16+ @ Erkkilä kerho === | + | <!--=== PELATAAN SU 22.3. klo 16+ @ Erkkilä kerho ===--> |
<br> | <br> | ||
| Rivi 9: | Rivi 9: | ||
|- | |- | ||
! PJt | ! PJt | ||
| − | |<!--Ma--> | + | |<!--Ma--> X |
| − | |<!--Ti--> | + | |<!--Ti--> X |
| − | |<!--Ke--> | + | |<!--Ke--> X |
| − | |<!--To--> | + | |<!--To--> X |
| − | |<!--Pe--> | + | |<!--Pe--> X |
| − | |<!--La--> | + | |<!--La--> X |
| − | |<!--Su--> | + | |<!--Su--> X |
|- | |- | ||
! Emie | ! Emie | ||
Versio 23. maaliskuuta 2009 kello 00.06
Seuraava peli
| Ma | Ti | Ke | To | Pe | La | Su | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PJt | X | X | X | X | X | X | X |
| Emie | |||||||
| Gilead | |||||||
| Timo | |||||||
| Jarno | |||||||
| Marko | |||||||
| JanneF | x | x | x | x | x | 0 | x |
"X": sopii (yli 85% todennäköisyys, että sopii)
"0": ei sovi (alle 20% todennäköisyys, että sopii)
"E": ehkä (20-85% todennäköisyys, että sopii)
Vapaaehtoisia täsmennyksiä päivien sopivuudesta
PJt:
Emie:
Gilead:
Timo:
Jarno:
Marko:
JanneF: