Ero sivun ”Ottelujärjestys6” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun| Rivi 150: | Rivi 150: | ||
!Gate | !Gate | ||
|- | |- | ||
| − | |Playoff: Vanquished Foes of the Metal - | + | |Playoff: Vanquished Foes of the Metal - Pirates |
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| − | |Playoff: | + | |Playoff: UWB - Norsca Snowbowlers |
| | | | ||
| | | | ||
| Rivi 175: | Rivi 175: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| − | |Sääli-Playoff: | + | |Sääli-Playoff: FC Rooma - Real Picea |
| | | | ||
| | | | ||
| Rivi 198: | Rivi 198: | ||
!Gate | !Gate | ||
|- | |- | ||
| − | |Semifinaali: Voittaja Metal/ | + | |Semifinaali: Voittaja Metal/Pirates - Voittaja UWB/Norsca |
| | | | ||
| | | | ||
| Rivi 208: | Rivi 208: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| − | |Playoff, sijat 5-8: Häviäjä Metal/ | + | |Playoff, sijat 5-8: Häviäjä Metal/Pirates - Häviäjä UWB/Norsca |
| | | | ||
| | | | ||
| Rivi 218: | Rivi 218: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| − | |Sääli-Playoff Semi: Voittaja ASS/ | + | |Sääli-Playoff Semi: Voittaja ASS/Sluggaz - Voittaja Rooma/Real Picea |
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| − | |Sääli-Playoff Semi: Voittaja | + | |Sääli-Playoff Semi: Voittaja Korvat/N4 - Voittaja N3/2*Kysäri |
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| − | |Sääli-Playoff, sijat 13-16: Häviäjä ASS/ | + | |Sääli-Playoff, sijat 13-16: Häviäjä ASS/Sluggaz - Häviäjä Rooma/Real Picea |
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| − | |Sääli-Playoff, sijat 13-16: Häviäjä | + | |Sääli-Playoff, sijat 13-16: Häviäjä Korvat/N4 - Häviäjä N3/2*Kysäri |
| | | | ||
| | | | ||
Versio 12. joulukuuta 2008 kello 00.18
| Joukkueet | TDt | Cas | Gate |
|---|---|---|---|
| Real Picea - Angels Seeking Satan | 0-2 | 2-4 | 22k |
| Norsca Snowbowlers - Vanquished foes of the Metal | 1-2 | 2-4 | 24k |
| UW Ballratz - FC Rooma | 5-0 | 3-2 | 34k |
| Da Slugggaz - Bloodthirst Pirates | 1-3 | 2-1 | 27k |
| Chaotic Neutrals - North Sea Titters | 2-1 | 6-3 | 19k |
| Humaanit Humanit - Boyz from the Hood | 2-1 | 4-4 | 28k |
| Tuplakysymysmerkki - HC Rammstein | 0-2 | 2-3 | 25k |
| Infectious Agents - Pitkäkorvat | 1-1 | 4-0 | 33k |
| Joukkueet | TDt | Cas | Gate |
|---|---|---|---|
| Real Picea - Norsca Snowbowlers | 1-2 | 2-6 | 26k |
| Angels Seeking Satan - Vanquished foes of the Metal | 2-1 | 2-3 | 24k |
| UW Ballratz - Da Slugggaz | 1-1 | 0-8 | 28k |
| FC Rooma - Bloodthirst Pirates | 3-3 | 0-4 | 25k |
| Chaotic Neutrals - Humaanit Humanit | 1-1 | 2-3 | 37k |
| North Sea Titters - Boyz from the Hood | 1-1 | 0-6 | ?? |
| Tuplakysymysmerkki - Infectious Agents | 0-2 | 0-10 | 26k |
| HC Rammstein - Pitkäkorvat | 2-1 | 4-2 | 26k |
| Joukkueet | TDt | Cas | Gate |
|---|---|---|---|
| Real Picea - Vanquished foes of the Metal | 1-2 | 1-5 | 26k |
| Angels Seeking Satan - Norsca Snowbowlers | 0-1 | 3-3 | 32k |
| UW Ballratz - Bloodthirst Pirates | 3-1 | 0-4 | 26k |
| FC Rooma - Da Slugggaz | 4-1 | 3-7 | 29k |
| Chaotic Neutrals - Boyz from the Hood | |||
| North Sea Titters - Humaanit Humanit | |||
| Tuplakysymysmerkki - Pitkäkorvat | 0-1 | 5-1 | 20k |
| HC Rammstein - Infectious Agents | 1-2 | 2-6 | 24k |
| Joukkueet | TDt | Cas | Gate |
|---|---|---|---|
| Playoff: Vanquished Foes of the Metal - Pirates | |||
| Playoff: UWB - Norsca Snowbowlers | |||
| Playoff: N1 - Rammstein HC | |||
| Playoff: Infectous Agents - N2 | |||
| Sääli-Playoff: Angels Seeking Satan - Da Slugggaz | |||
| Sääli-Playoff: FC Rooma - Real Picea | |||
| Sääli-Playoff: N3 - Tuplakysymysmerkki | |||
| Sääli-Playoff: Pitkäkorvat - N4 |
| Joukkueet | TDt | Cas | Gate |
|---|---|---|---|
| Semifinaali: Voittaja Metal/Pirates - Voittaja UWB/Norsca | |||
| Semifinaali: Voittaja IA/N2 - Voittaja N1/Rammstein | |||
| Playoff, sijat 5-8: Häviäjä Metal/Pirates - Häviäjä UWB/Norsca | |||
| Playoff, sijat 5-8: Häviäjä IA/N2 - Häviäjä N1/Rammstein | |||
| Sääli-Playoff Semi: Voittaja ASS/Sluggaz - Voittaja Rooma/Real Picea | |||
| Sääli-Playoff Semi: Voittaja Korvat/N4 - Voittaja N3/2*Kysäri | |||
| Sääli-Playoff, sijat 13-16: Häviäjä ASS/Sluggaz - Häviäjä Rooma/Real Picea | |||
| Sääli-Playoff, sijat 13-16: Häviäjä Korvat/N4 - Häviäjä N3/2*Kysäri |
| Joukkueet | TDt | Cas | Gate |
|---|---|---|---|
| MANSEBOWL finaali: Semien voittaja - Semien voittaja | |||
| Pipa-matsi, sijat 3-4: Semien häviäjä - Semien häviäjä | |||
| Playoff, sijat 5-6: Sijoitusmatsin voittaja - Sijoitusmatsin voittaja | |||
| Playoff, sijat 7-8: Sijoitusmatsin häviäjä - Sijoitusmatsin häviäjä | |||
| Makkara-matsi: Säälisemien voittaja - Säälisemien voittaja | |||
| Sääli-Playoff, sijat 11-12: Säälisemien häviäjä - Säälisemien häviäjä | |||
| Sääli-Playoff, sijat 13-14: Säälisijoitus voittaja - Säälisijoitus voittaja | |||
| Ultimate Loser, sijat 15-16: Säälisijoitus häviäjä - Säälisijoitus häviäjä |