Ero sivun ”ManseExalted:Oriel Lomake” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuunp |
p |
||
| Rivi 41: | Rivi 41: | ||
| <b>Dodge</b> || {{WWDots3}} || Ride || {{WWDots1}} || || {{WWDots0}} | | <b>Dodge</b> || {{WWDots3}} || Ride || {{WWDots1}} || || {{WWDots0}} | ||
|- | |- | ||
| − | | <b>Larceny< | + | | <b>Larceny</b> || {{WWDots3}} || Sail || {{WWDots0}} || || {{WWDots0}} |
|- | |- | ||
| <b>Stealth</b> || {{WWDots5}} || Socialize || {{WWDots0}} || || {{WWDots0}} | | <b>Stealth</b> || {{WWDots5}} || Socialize || {{WWDots0}} || || {{WWDots0}} | ||
Versio 9. heinäkuuta 2008 kello 17.24
| Nimi: Oriel | Motivaatio: Scavenger Landsin valtioiden valtiomuotojen muuttaminen |
| Kasti: Yö | Anima: Metsästävä Pöllö |
Attributes
| Strength | Charisma | Perception | |||
| Dexterity | Manipulation | Intelligence | |||
| Stamina | Appearance | Wits |
Abilities
Combat & Advantages
Excellencies
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | |||
| Taito | 1.rivi 2.sar | ||||||||||||||||
| 2.rivi 1.sar | |||||||||||||||||
| 3.rivi |
Charms
| Name | Ability | Cost | Duration | Type | Keywords | Effect |
Combos
| Name | Cost | Charms |
Backgrounds
| Taustan tyyppi | tyyppi myös (sarake 2) | tyyppi yhä | |||
| Kuvausta yms. | Kuvaus (2.sarake) | Kuvaus | |||
| Seuraava tyyppi, rivi 2 | |||||
| Seuraava kuvaus, rivi 2 | |||||