Ero sivun ”Real Picea” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun| Rivi 35: | Rivi 35: | ||
| | | | ||
| | | | ||
| − | |70 | + | | align="right"|70 |
|GA | |GA | ||
|SP | |SP | ||
| Rivi 54: | Rivi 54: | ||
| | | | ||
| | | | ||
| − | |70 | + | | align="right"|70 |
|GA | |GA | ||
|SP | |SP | ||
| Rivi 73: | Rivi 73: | ||
| | | | ||
| | | | ||
| − | |70 | + | | align="right"|70 |
|GA | |GA | ||
|SP | |SP | ||
| Rivi 92: | Rivi 92: | ||
| | | | ||
| | | | ||
| − | |70 | + | | align="right"|70 |
|GA | |GA | ||
|SP | |SP | ||
| Rivi 111: | Rivi 111: | ||
| | | | ||
| | | | ||
| − | |70 | + | | align="right"|70 |
|GA | |GA | ||
|SP | |SP | ||
| Rivi 130: | Rivi 130: | ||
| | | | ||
| | | | ||
| − | |70 | + | | align="right"|70 |
|GA | |GA | ||
|SP | |SP | ||
| Rivi 149: | Rivi 149: | ||
| | | | ||
| | | | ||
| − | |70 | + | | align="right"|70 |
|GA | |GA | ||
|SP | |SP | ||
| Rivi 168: | Rivi 168: | ||
| | | | ||
| | | | ||
| − | |70 | + | | align="right"|70 |
|GA | |GA | ||
|SP | |SP | ||
| Rivi 179: | Rivi 179: | ||
| align="center"|4 | | align="center"|4 | ||
| align="center"|7 | | align="center"|7 | ||
| − | |Catch, Dodge | + | |Catch<sup>''1''</sup>, Dodge<sup>''1''</sup> |
| | | | ||
| | | | ||
| Rivi 187: | Rivi 187: | ||
| | | | ||
| | | | ||
| − | |90 | + | | align="right"|90 |
|GA | |GA | ||
|SP | |SP | ||
| Rivi 198: | Rivi 198: | ||
| align="center"|4 | | align="center"|4 | ||
| align="center"|7 | | align="center"|7 | ||
| − | |Catch, Dodge | + | |Catch<sup>''1''</sup>, Dodge<sup>''1''</sup> |
| | | | ||
| | | | ||
| Rivi 206: | Rivi 206: | ||
| | | | ||
| | | | ||
| − | |90 | + | | align="right"|90 |
|GA | |GA | ||
|SP | |SP | ||
| Rivi 217: | Rivi 217: | ||
| align="center"|4 | | align="center"|4 | ||
| align="center"|7 | | align="center"|7 | ||
| − | |Pass | + | |Pass<sup>''1''</sup> |
| | | | ||
| | | | ||
| Rivi 225: | Rivi 225: | ||
| | | | ||
| | | | ||
| − | |90 | + | | align="right"|90 |
|GAP | |GAP | ||
|S | |S | ||
|- | |- | ||
| + | |colspan=15|'''Total player value''' | ||
| + | | align="right"|830 | ||
|} | |} | ||
| − | Active players in roster: 11 | + | ''<sup>1</sup> Original skills.'' |
| + | <br/>Active players in roster: 11 | ||
{|Border="1" | {|Border="1" | ||
| Rivi 250: | Rivi 253: | ||
|- | |- | ||
|Apotechary | |Apotechary | ||
| − | | align="right"| | + | | align="right"|0 |
| align="right"|50 | | align="right"|50 | ||
| align="right"|0 | | align="right"|0 | ||
| Rivi 263: | Rivi 266: | ||
| align="right"|10 | | align="right"|10 | ||
| align="right"|0 | | align="right"|0 | ||
| + | |- | ||
| + | | colspan=3|Value of purchases | ||
| + | | align="right"|170 | ||
|- | |- | ||
| colspan=3|Treasury | | colspan=3|Treasury | ||
Versio 16. kesäkuuta 2008 kello 15.02
| Jersey | Name | Position | MA | ST | AG | AV | Skills | INJ | COMP | TD | INT | CAS | MVP | SPP | Value | Norm | Dbl |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Asperata | Lineman | 7 | 3 | 4 | 7 | 70 | GA | SP | |||||||||
| Meyeri | Lineman | 7 | 3 | 4 | 7 | 70 | GA | SP | |||||||||
| Orientalis | Lineman | 7 | 3 | 4 | 7 | 70 | GA | SP | |||||||||
| Morrisonicola | Lineman | 7 | 3 | 4 | 7 | 70 | GA | SP | |||||||||
| Wilsonii | Lineman | 7 | 3 | 4 | 7 | 70 | GA | SP | |||||||||
| Obovata | Lineman | 7 | 3 | 4 | 7 | 70 | GA | SP | |||||||||
| Schrenkiana | Lineman | 7 | 3 | 4 | 7 | 70 | GA | SP | |||||||||
| Smithiana | Lineman | 7 | 3 | 4 | 7 | 70 | GA | SP | |||||||||
| Mariana | Catcher | 9 | 2 | 4 | 7 | Catch1, Dodge1 | 90 | GA | SP | ||||||||
| Rubens | Catcher | 9 | 2 | 4 | 7 | Catch1, Dodge1 | 90 | GA | SP | ||||||||
| Breweriana | Thrower | 7 | 3 | 4 | 7 | Pass1 | 90 | GAP | S | ||||||||
| Total player value | 830 | ||||||||||||||||
1 Original skills.
Active players in roster: 11
| Item | Amount | Per unit | Subtotal |
|---|---|---|---|
| Rerolls | 3 | 50 | 150 |
| Fan Factor | 2 | 10 | 20 |
| Apotechary | 0 | 50 | 0 |
| Assistant Coach | 0 | 10 | 0 |
| Cheerleader | 0 | 10 | 0 |
| Value of purchases | 170 | ||
| Treasury | 0 | ||
| Team value | 1000 | ||
zoikkeli@[ircnet|iki.fi]