Ero sivun ”SV:Juxun hahmo” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun| Rivi 79: | Rivi 79: | ||
| Endurance | | Endurance | ||
| − | | {{ | + | | {{WWDots3}} |
| Fists | | Fists | ||
| − | | {{ | + | | {{WWDots2}} |
|- | |- | ||
| Guns | | Guns | ||
| Rivi 94: | Rivi 94: | ||
|- | |- | ||
| Lore | | Lore | ||
| − | | {{ | + | | {{WWDots0}} |
| Might | | Might | ||
| Rivi 106: | Rivi 106: | ||
| Rapport | | Rapport | ||
| − | | {{ | + | | {{WWDots2}} |
| Scholarship | | Scholarship | ||
Versio 23. elokuuta 2018 kello 17.10
"Arska"
Kuvaus hahmosta, Kesken
Clan: Brujah
Age: 35
Languages: English
Height/Weight: 190cm / 105kg
Hair: Blonde
Eyes: Blue
Aspects
Menneisyys:
Ongelmia:
Lähimenneisyys:
Suhde salamurhaajaan: ??
Suhde näytteljään: ??
Abilities
| Willpower | Humanity |
| Discipline | Consciousness | Conviction |
Skills
| Alertness | Athletics | Burglary | |||
| Craftmanship | Deceit | Driving | |||
| Empathy | Endurance | Fists | |||
| Guns | Intimidatation | Investigation | |||
| Lore | Might | Performance | |||
| Presence | Rapport | Scholarship | |||
| Stealth | Survival | Weapons |
Stunts
Disciplines
| Celerity | Potence | Presence |
Backgrounds
| Resources | Status | Contacts | Influence |