Ero sivun ”Vuosijuhlat2019:Potentiaaliset sponsorit” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun| Rivi 54: | Rivi 54: | ||
|600 € | |600 € | ||
|0 / 1 | |0 / 1 | ||
| − | |Tarjoaa alkumaljan ja kerrotaan | + | |Tarjoaa alkumaljan ja kerrotaan juhlijoille |
|- | |- | ||
|Viinilasillinen | |Viinilasillinen | ||
|600 € | |600 € | ||
|0 / 1 | |0 / 1 | ||
| − | |Tarjoaa ruokaviinin ja kerrotaan | + | |Tarjoaa ruokaviinin ja kerrotaan juhlijoille |
|- | |- | ||
|Jatko tarjoilut | |Jatko tarjoilut | ||
|600 € | |600 € | ||
|0 / 1 | |0 / 1 | ||
| − | |Tarjoaa jatkojen tarjoilut ja kerrotaan | + | |Tarjoaa jatkojen tarjoilut ja kerrotaan juhlijoille |
|- | |- | ||
|Sponsori | |Sponsori | ||
Versio 17. kesäkuuta 2018 kello 10.43
Sponsorit ja hakija
Sponsori vaihtoehtopaketit
| Bitwise | Ossi |
| Puolenkuunpelit | Ossi |
| Eatech | |
| Taverna | |
| Titelaitos | |
| Vincit | |
| Hiidenpeli | |
| TOAS | |
| TTYY:ltä sauna | Ossi |
| Atostek | Marjaana (Hyväksytty, Iso-sponsori) |
| Paketin nimi | Hinta | Myyty | Mitä sisältää |
| Pääsponsori | 1000 € | 0 / 1 | Saa isoimman näkyvyyden esim. oma juliste, myös samat kuin Isosponsori |
| Iso-sponsori | 500 € | 1 / 3 | Saa logonsa mainosjulisteeseen |
| Alkumalja | 600 € | 0 / 1 | Tarjoaa alkumaljan ja kerrotaan juhlijoille |
| Viinilasillinen | 600 € | 0 / 1 | Tarjoaa ruokaviinin ja kerrotaan juhlijoille |
| Jatko tarjoilut | 600 € | 0 / 1 | Tarjoaa jatkojen tarjoilut ja kerrotaan juhlijoille |
| Sponsori | 300€ | 0 | Saa nimensä ohjelmalehtiseen, kaikki ylemmät saavat saman |