Ero sivun ”Travelleri” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun| Rivi 9: | Rivi 9: | ||
! Skill name !! Kairre (KoneV) !! X !! Y !! Z | ! Skill name !! Kairre (KoneV) !! X !! Y !! Z | ||
|- | |- | ||
| − | | Admin | || || || | + | | Admin || || || || |
|- | |- | ||
| − | | Advocate | 1 || || || | + | | Advocate || 1 || || || |
|- | |- | ||
| − | | Animals () | 0 || || || | + | | Animals () || 0 || || || |
|- | |- | ||
| − | | Athletics () | || || || | + | | Athletics () || || || || |
|- | |- | ||
| − | | Art (writing) | 1 || || || | + | | Art (writing) || 1 || || || |
|- | |- | ||
| − | | Art () | || || || | + | | Art () || || || || |
|- | |- | ||
| − | | Astrogation | || || || | + | | Astrogation || || || || |
|- | |- | ||
| − | | Battle Dress | || || || | + | | Battle Dress || || || || |
|- | |- | ||
| − | | Broker | || || || | + | | Broker || || || || |
|- | |- | ||
| − | | Carouse | || || || | + | | Carouse || || || || |
|- | |- | ||
| − | | Comms | 0 || || || | + | | Comms || 0 || || || |
|- | |- | ||
| − | | Computers | 2 || || || | + | | Computers || 2 || || || |
|- | |- | ||
| − | | Deception | || || || | + | | Deception || || || || |
|- | |- | ||
| − | | Diplomat | 0 || || || | + | | Diplomat || 0 || || || |
|- | |- | ||
| − | | Drive () | || || || | + | | Drive () || || || || |
|- | |- | ||
| − | | Engineer () | || || || | + | | Engineer () || || || || |
|- | |- | ||
| − | | Explosives | || || || | + | | Explosives || || || || |
|- | |- | ||
| − | | Flyer () | 0 || || || | + | | Flyer () || 0 || || || |
|- | |- | ||
| − | | Gambler | || || || | + | | Gambler || || || || |
|- | |- | ||
| − | | Gunner () | || || || | + | | Gunner () || || || || |
|- | |- | ||
| − | | Gun Combat (energy pistol) | 1 || || || | + | | Gun Combat (energy pistol) || 1 || || || |
|- | |- | ||
| − | | Gun Combat () | 0 || || || | + | | Gun Combat () || 0 || || || |
|- | |- | ||
| − | | Heavy Weapons () | || || || | + | | Heavy Weapons () || || || || |
|- | |- | ||
| − | | Investigate | 0 || || || | + | | Investigate || 0 || || || |
|- | |- | ||
| − | | Jack of all Trades | || || || | + | | Jack of all Trades || || || || |
|- | |- | ||
| − | | Language () | 0 || || || | + | | Language () || 0 || || || |
|- | |- | ||
| − | | Leadership | || || || | + | | Leadership || || || || |
|- | |- | ||
| − | | Life Sciences (biology) | 1 || || || | + | | Life Sciences (biology) || 1 || || || |
|- | |- | ||
| − | | Life Sciences () | 0 || || || | + | | Life Sciences () || 0 || || || |
|- | |- | ||
| − | | Mechanic | || || || | + | | Mechanic || || || || |
|- | |- | ||
| − | | Medic | 1 || || || | + | | Medic || 1 || || || |
|- | |- | ||
| − | | Melee () | || || || | + | | Melee () || || || || |
|- | |- | ||
| − | | Navigation | || || || | + | | Navigation || || || || |
|- | |- | ||
| − | | Persuade | || || || | + | | Persuade || || || || |
|- | |- | ||
| − | | Pilot () | 0 || || || | + | | Pilot () || 0 || || || |
|- | |- | ||
| − | | Physical Sciences () | 0 || || || | + | | Physical Sciences () || 0 || || || |
|- | |- | ||
| − | | Recon | || || || | + | | Recon || || || || |
|- | |- | ||
| − | | Remote Operations | || || || | + | | Remote Operations || || || || |
|- | |- | ||
| − | | Seafarer () | || || || | + | | Seafarer () || || || || |
|- | |- | ||
| − | | Sensors | || || || | + | | Sensors || || || || |
|- | |- | ||
| − | | Social Sciences (linguistics) | 1 || || || | + | | Social Sciences (linguistics) || 1 || || || |
|- | |- | ||
| − | | Social Sciences () | 0 || || || | + | | Social Sciences () || 0 || || || |
|- | |- | ||
| − | | Space Sciences (planetology) | 1 || || || | + | | Space Sciences (planetology) || 1 || || || |
|- | |- | ||
| − | | Space Sciences () | 0 || || || | + | | Space Sciences () || 0 || || || |
|- | |- | ||
| − | | Stealth | || || || | + | | Stealth || || || || |
|- | |- | ||
| − | | Steward | || || || | + | | Steward || || || || |
|- | |- | ||
| − | | Streetwise | || || || | + | | Streetwise || || || || |
|- | |- | ||
| − | | Survival | 1 || || || | + | | Survival || 1 || || || |
|- | |- | ||
| − | | Tactics () | || || || | + | | Tactics () || || || || |
|- | |- | ||
| − | | Trade () | || || || | + | | Trade () || || || || |
|- | |- | ||
| − | | Vacc Suit | 0 || || || | + | | Vacc Suit || 0 || || || |
|- | |- | ||
| − | | Zero-G | || || || | + | | Zero-G || || || || |
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Versio 6. toukokuuta 2016 kello 14.26
Maailma
Alus
Hahmot
| Skill name | Kairre (KoneV) | X | Y | Z |
|---|---|---|---|---|
| Admin | ||||
| Advocate | 1 | |||
| Animals () | 0 | |||
| Athletics () | ||||
| Art (writing) | 1 | |||
| Art () | ||||
| Astrogation | ||||
| Battle Dress | ||||
| Broker | ||||
| Carouse | ||||
| Comms | 0 | |||
| Computers | 2 | |||
| Deception | ||||
| Diplomat | 0 | |||
| Drive () | ||||
| Engineer () | ||||
| Explosives | ||||
| Flyer () | 0 | |||
| Gambler | ||||
| Gunner () | ||||
| Gun Combat (energy pistol) | 1 | |||
| Gun Combat () | 0 | |||
| Heavy Weapons () | ||||
| Investigate | 0 | |||
| Jack of all Trades | ||||
| Language () | 0 | |||
| Leadership | ||||
| Life Sciences (biology) | 1 | |||
| Life Sciences () | 0 | |||
| Mechanic | ||||
| Medic | 1 | |||
| Melee () | ||||
| Navigation | ||||
| Persuade | ||||
| Pilot () | 0 | |||
| Physical Sciences () | 0 | |||
| Recon | ||||
| Remote Operations | ||||
| Seafarer () | ||||
| Sensors | ||||
| Social Sciences (linguistics) | 1 | |||
| Social Sciences () | 0 | |||
| Space Sciences (planetology) | 1 | |||
| Space Sciences () | 0 | |||
| Stealth | ||||
| Steward | ||||
| Streetwise | ||||
| Survival | 1 | |||
| Tactics () | ||||
| Trade () | ||||
| Vacc Suit | 0 | |||
| Zero-G |