Ero sivun ”Ottelujärjestys” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun| Rivi 11: | Rivi 11: | ||
|130 | |130 | ||
|- | |- | ||
| − | |VN- | + | |VN-Da Sluggaz |
|1-1 | |1-1 | ||
|0-4 | |0-4 | ||
|180 | |180 | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | |Boyz from the hood-Humaanit humanit |
|1-0 | |1-0 | ||
|1-1 | |1-1 | ||
| Rivi 51: | Rivi 51: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | |Da Sluggaz-Boyz from the hood |
|0-1 | |0-1 | ||
|1-2 | |1-2 | ||
| Rivi 61: | Rivi 61: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| − | |Norsca Snowbowlers- | + | |Norsca Snowbowlers-Humaanit humanit |
| | | | ||
| | | | ||
| Rivi 81: | Rivi 81: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| − | |Golddiggers- | + | |Golddiggers-Da Sluggaz |
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| − | |VN- | + | |VN-Boyz from the hood |
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| − | |Rännien Ritarit- | + | |Rännien Ritarit-Humaanit humanit |
| | | | ||
| | | | ||
| Rivi 111: | Rivi 111: | ||
!Gate | !Gate | ||
|- | |- | ||
| − | |Golddiggers- | + | |Golddiggers-Boyz from the hood |
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| − | |DES- | + | |DES-Da Sluggaz |
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| − | |BBQ- | + | |BBQ-Humaanit humanit |
| | | | ||
| | | | ||
| Rivi 151: | Rivi 151: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| − | |DES- | + | |DES-Boyz from the hood |
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| − | |jaman- | + | |jaman-Humaanit humanit |
| | | | ||
| | | | ||
| Rivi 166: | Rivi 166: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| − | |Norsca Snowbowlers- | + | |Norsca Snowbowlers-Da Sluggaz |
| | | | ||
| | | | ||
Versio 14. huhtikuuta 2008 kello 18.56
| Joukkueet | TDt | Cas | Gate |
|---|---|---|---|
| Golddiggers-DES | 2-2 | 5-0 | 130 |
| VN-Da Sluggaz | 1-1 | 0-4 | 180 |
| Boyz from the hood-Humaanit humanit | 1-0 | 1-1 | 130 |
| bbq-jaman | |||
| Rännien Ritarit-Norsca Snowbowlers | 4-2 | 3-3 | 160 |
| Joukkueet | TDt | Cas | Gate |
|---|---|---|---|
| Golddiggers-BBQ | |||
| DES-VN | |||
| Da Sluggaz-Boyz from the hood | 0-1 | 1-2 | 220 |
| Rännien Ritarit-jaman | |||
| Norsca Snowbowlers-Humaanit humanit |
| Joukkueet | TDt | Cas | Gate |
|---|---|---|---|
| DES-jaman | |||
| Golddiggers-Da Sluggaz | |||
| VN-Boyz from the hood | |||
| Rännien Ritarit-Humaanit humanit | |||
| Norsca Snowbowlers-BBQ |
| Joukkueet | TDt | Cas | Gate |
|---|---|---|---|
| Golddiggers-Boyz from the hood | |||
| DES-Da Sluggaz | |||
| BBQ-Humaanit humanit | |||
| Rännien Ritarit-VN | |||
| Norsca Snowbowlers-jaman |
| Joukkueet | TDt | Cas | Gate |
|---|---|---|---|
| Golddiggers-VN | |||
| DES-Boyz from the hood | |||
| jaman-Humaanit humanit | |||
| Rännien Ritarit-BBQ | |||
| Norsca Snowbowlers-Da Sluggaz |
Play-offs
Lohkon 1. vs. lohkon 2. Voittajat menevät finaaliin. Häviäjät pelaavat pronssiottelun.
- Pipa-lohkon 3. pelaa Rotvallin 4. vastaan.
- Pipa-lohkon 4. pelaa Rotvallin 5. vastaan.
- Pipa-lohkon 5. pelaa Rotvallin 3. vastaan.
- Pipa-lohkon 3. pelaa Rotvallin 5. vastaan.
- Pipa-lohkon 4. pelaa Rotvallin 3. vastaan.
- Pipa-lohkon 5. pelaa Rotvallin 4. vastaan.