Ero sivun ”Hive Team Kraken” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun| Rivi 155: | Rivi 155: | ||
|Inf. | |Inf. | ||
|Rending Claws, Adrenal Glands | |Rending Claws, Adrenal Glands | ||
| − | |Sprinter | + | |Sprinter, Lightning Assault |
|16 | |16 | ||
|- | |- | ||
| Rivi 170: | Rivi 170: | ||
|Inf. | |Inf. | ||
|Rending Claws, Adrenal Glands | |Rending Claws, Adrenal Glands | ||
| − | |Sprinter | + | |Sprinter, Lightning Assault |
|16 | |16 | ||
|- | |- | ||
| Rivi 185: | Rivi 185: | ||
|Inf. | |Inf. | ||
|Rending Claws, Adrenal Glands | |Rending Claws, Adrenal Glands | ||
| − | |Sprinter | + | |Sprinter, Lightning Assault |
|16 | |16 | ||
|- | |- | ||
| Rivi 200: | Rivi 200: | ||
*Saatu:63 | *Saatu:63 | ||
*Käytetty:45 | *Käytetty:45 | ||
| − | *Jäljellä: | + | *Jäljellä:13 |
'''Renown''' | '''Renown''' | ||
Versio 14. lokakuuta 2014 kello 16.11
| Leaders | |||||||||||||
| Name | WS | BS | S | T | W | I | A | Ld | Sv | Type | Wargear | Battle Honours | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zoanthrope | 3 | 4 | 4 | 4 | 3 | 3 | 1 | 10 | 5+/3++ | Inf. | 50 | ||
| Specials | |||||||||||||
| Name | WS | BS | S | T | W | I | A | Ld | Sv | Type | Wargear | Battle Honours | Pts |
| Warrior | 5 | 3 | 4 | 4 | 3 | 4 | 3 | 10 | 3+ | Inf. | Scything Talons, Barbed Strangler, Hardened Carapace | 50 | |
| Warrior | 5 | 3 | 4 | 4 | 3 | 4 | 3 | 10 | 3+ | Inf. | Rending Claws, Deathspitter, Hardened Carapace | 50 | |
| Warrior | 5 | 3 | 4 | 4 | 3 | 4 | 3 | 10 | 3+ | Inf. | Rending Claws, Deathspitter, Hardened Carapace | 50 | |
| Core | |||||||||||||
| Name | WS | BS | S | T | W | I | A | Ld | Sv | Type | Wargear | Battle Honours | Pts |
| 5x Gargoyle | 3 | 3 | 3 | 3 | 1 | 4 | 1 | 6 | 6+ | Jump Inf. | Fleshborer, Blinding Venom | 30 | |
| 5x Termagant | 3 | 3 | 3 | 3 | 1 | 4 | 1 | 6 | 6+ | Inf. | Fleshborer | 20 | |
| Core Group1 | |||||||||||||
| Genestealer | 6 | 0 | 4 | 4 | 1 | 6 | 2 | 10 | 5+ | Inf. | Rending Claws, Adrenal Glands | Sprinter, Lightning Assault | 16 |
| Genestealer | 6 | 0 | 4 | 4 | 1 | 6 | 2 | 10 | 5+ | Inf. | Rending Claws, Adrenal Glands | Sprinter, Lightning Assault | 16 |
| Genestealer | 6 | 0 | 4 | 4 | 1 | 6 | 2 | 10 | 5+ | Inf. | Rending Claws, Adrenal Glands | Sprinter, Lightning Assault | 16 |
Base
- lvl3
- 300p team
- Defensive Turret
- Training Facilities
RP
- Saatu:63
- Käytetty:45
- Jäljellä:13
Renown
- 5
Mut saa kiinni irkistä nickillä Sdrachus tai soittamalla numeroon 040 5616197. Sposti tupsu91@gmail.com.