Ero sivun ”Strikeforce Deliverance” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun| Rivi 19: | Rivi 19: | ||
!Pts | !Pts | ||
|- | |- | ||
| − | |Lexicanium | + | |Lexicanium Vouldaren |
|style="width:25px"|4 | |style="width:25px"|4 | ||
|style="width:25px"|4 | |style="width:25px"|4 | ||
| Rivi 56: | Rivi 56: | ||
!Pts | !Pts | ||
|- | |- | ||
| − | |Apothecary | + | |Apothecary Zemekis |
|style="width:25px"|4 | |style="width:25px"|4 | ||
|style="width:25px"|4 | |style="width:25px"|4 | ||
| Rivi 71: | Rivi 71: | ||
|40 | |40 | ||
|- | |- | ||
| − | |Sternguard Veteran | + | |Sternguard Veteran Obethol |
|style="width:25px"|4 | |style="width:25px"|4 | ||
|style="width:25px"|4 | |style="width:25px"|4 | ||
Versio 1. lokakuuta 2014 kello 13.38
Raven Guard Chapter Tactics
| Leaders | |||||||||||||
| Name | WS | BS | S | T | W | I | A | Ld | Sv | Type | Options | Battle Honours | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lexicanium Vouldaren | 4 | 4 | 4 | 4 | 2 | 4 | 2 | 9 | 3+ | Bike | Bike, Soulstorm staff, Force sword | 60 | |
| Specials | |||||||||||||
| Name | WS | BS | S | T | W | I | A | Ld | Sv | Type | Options | Battle Honours | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Apothecary Zemekis | 4 | 4 | 4 | 4 | 1 | 4 | 2 | 9 | 3+ | Inf. | Storm bolter | 40 | |
| Sternguard Veteran Obethol | 4 | 4 | 4 | 4 | 1 | 4 | 2 | 9 | 3+ | Inf. | 1+ Frag Grenade | 23 | |
| Core, Tactical Squad Demitrion 85 Pts | |||||||||||||
| Name | WS | BS | S | T | W | I | A | Ld | Sv | Type | Options | Battle Honours | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tactical marine | 4 | 4 | 4 | 4 | 1 | 4 | 1 | 8 | 3+ | Inf. | Missile Launcher | 29 | |
| Tactical marine | 4 | 4 | 4 | 4 | 1 | 4 | 1 | 8 | 3+ | Inf. | 14 | ||
| Tactical marine | 4 | 4 | 4 | 4 | 1 | 4 | 1 | 8 | 3+ | Inf. | 14 | ||
| Tactical marine | 4 | 4 | 4 | 4 | 1 | 4 | 1 | 8 | 3+ | Inf. | 14 | ||
| Tactical marine | 4 | 4 | 4 | 4 | 1 | 4 | 1 | 8 | 3+ | Inf. | 14 | ||
| Core, Tactical Squad Maevos 42 Pts | |||||||||||||
| Name | WS | BS | S | T | W | I | A | Ld | Sv | Type | Options | Battle Honours | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tactical marine | 4 | 4 | 4 | 4 | 1 | 4 | 1 | 8 | 3+ | Inf. | 14 | ||
| Tactical marine | 4 | 4 | 4 | 4 | 1 | 4 | 1 | 8 | 3+ | Inf. | 14 | ||
| Tactical marine | 4 | 4 | 4 | 4 | 1 | 4 | 1 | 8 | 3+ | Inf. | 14 | ||
Base
- lvl1
- 200p team
RP
- 0
Renown
- 0
Irkistä löytää nickillä Phoenixan