Ero sivun ”SonsandDaughtersofSkyrim” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun| Rivi 19: | Rivi 19: | ||
!Double | !Double | ||
|- | |- | ||
| − | | ||Dragonborn||5||5||1||8||Loner, Claws, Disturbing Presence, Frenzy, Wild Animal|| || || || || || || ||140k||S||GAP | + | |Dovahkiin||Dragonborn||5||5||1||8||Loner, Claws, Disturbing Presence, Frenzy, Wild Animal|| || || || || || || ||140k||S||GAP |
|- | |- | ||
| − | |Vilkas||Companion||6||4||2||'''7'''||Frenzy, ''Guard''|| -AV | + | |Vilkas||Companion||6||4||2||'''7'''||Frenzy, ''Guard''|| -AV || || || || || 2 || 10 ||130k||GS||AP |
|- | |- | ||
|Farkas||Companion||6||4||2||8||Frenzy, ''Guard''|| || || || || 3 || || 6 ||130k||GS||AP | |Farkas||Companion||6||4||2||8||Frenzy, ''Guard''|| || || || || 3 || || 6 ||130k||GS||AP | ||
|- | |- | ||
| − | |Ulfric||Stormcloak||6||3||3||7||Block, Frenzy, Jump Up, ''Guard''|| nig(A) || 1 || | + | |Ulfric||Stormcloak||6||3||3||7||Block, Frenzy, Jump Up, ''Guard''|| nig(A) || 1 || 2 || || 2 || || 11 ||110k||GS||AP |
|- | |- | ||
| − | |Galmar||Stormcloak||'''5'''||3||3||7||Block, Frenzy, Jump Up|| -MA || | + | |Galmar||Stormcloak||'''5'''||3||3||7||Block, Frenzy, Jump Up, ''Guard''|| -MA || 2 || || || 2 || || 6 ||110k||GS||AP |
|- | |- | ||
|Tullius||Imperial||7||3||3||7||Block, Dauntless, '''Guard'''|| || 1 || 2 || || 2 || || 11 ||120k||GA||SP | |Tullius||Imperial||7||3||3||7||Block, Dauntless, '''Guard'''|| || 1 || 2 || || 2 || || 11 ||120k||GA||SP | ||
| Rivi 33: | Rivi 33: | ||
|Rikke||Imperial||'''6'''||3||3||7||Block, Dauntless|| -MA || || || || || || 0 ||90k||GA||SP | |Rikke||Imperial||'''6'''||3||3||7||Block, Dauntless|| -MA || || || || || || 0 ||90k||GA||SP | ||
|- | |- | ||
| − | |Brynjolf||Thief||6||3||3||7||Block, Pass, ''Sure Hands'', ''Accurate''|| || | + | |Brynjolf||Thief||6||3||3||7||Block, Pass, ''Sure Hands'', ''Accurate''|| || 9 || 2 || || || 2 || 25 ||110k||GP||AS |
|- | |- | ||
| ||Thief||6||3||3||7||Block, Pass|| || || || || || || ||70k||GP||AS | | ||Thief||6||3||3||7||Block, Pass|| || || || || || || ||70k||GP||AS | ||
|- | |- | ||
| − | |Arngeir||Nord||6||3||3||7||Block, ''Tackle''|| || 1 || || || | + | |Arngeir||Nord||6||3||3||7||Block, ''Tackle''|| || 1 || || || 3 || 1 || 12 ||70k||G||ASP |
|- | |- | ||
| − | |Heimskr||Nord||6||3||3||7||Block|| || || 1 || || 1 || | + | |Heimskr||Nord||6||3||3||7||Block, ''Tackle''|| || || 1 || || 1 || 1 || 10 ||70k||G||ASP |
|- | |- | ||
| − | |Esbern||Nord||6||3||3||7||Block, ''Kick''|| || | + | |Esbern||Nord||6||3||3||7||Block, ''Kick''|| || 1 || 1 || || 1 || 1 || 11 ||70k||G||ASP |
|- | |- | ||
| ||Nord||6||3||3||7||Block|| || || || || || || ||50k||G||ASP | | ||Nord||6||3||3||7||Block|| || || || || || || ||50k||G||ASP | ||
| Rivi 59: | Rivi 59: | ||
!Hinta | !Hinta | ||
|- | |- | ||
| − | |Alduin|| | + | |Alduin|| 13 ||Erikoistilannespesialisti(Misc. Mayhem),-20% hintaan |
|- | |- | ||
|} | |} | ||
| Rivi 73: | Rivi 73: | ||
|Chearleaders||-||- | |Chearleaders||-||- | ||
|- | |- | ||
| − | |Fan Factor|| | + | |Fan Factor||6||60k |
|- | |- | ||
| − | |Treasury||-|| | + | |Treasury||-||70k |
|- | |- | ||
| − | |Team Value|| | + | |Team Value||-||1600k |
|- | |- | ||
| − | |Kiertopalkinto|| | + | |Kiertopalkinto||Mustamakkara||- |
|} | |} | ||
Versio 18. huhtikuuta 2014 kello 15.58
| Name | Position | MA | ST | AG | AV | Skills | INJ | Comp | TD | INT | CAS | MVP | SPP | Value | Normal | Double |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dovahkiin | Dragonborn | 5 | 5 | 1 | 8 | Loner, Claws, Disturbing Presence, Frenzy, Wild Animal | 140k | S | GAP | |||||||
| Vilkas | Companion | 6 | 4 | 2 | 7 | Frenzy, Guard | -AV | 2 | 10 | 130k | GS | AP | ||||
| Farkas | Companion | 6 | 4 | 2 | 8 | Frenzy, Guard | 3 | 6 | 130k | GS | AP | |||||
| Ulfric | Stormcloak | 6 | 3 | 3 | 7 | Block, Frenzy, Jump Up, Guard | nig(A) | 1 | 2 | 2 | 11 | 110k | GS | AP | ||
| Galmar | Stormcloak | 5 | 3 | 3 | 7 | Block, Frenzy, Jump Up, Guard | -MA | 2 | 2 | 6 | 110k | GS | AP | |||
| Tullius | Imperial | 7 | 3 | 3 | 7 | Block, Dauntless, Guard | 1 | 2 | 2 | 11 | 120k | GA | SP | |||
| Rikke | Imperial | 6 | 3 | 3 | 7 | Block, Dauntless | -MA | 0 | 90k | GA | SP | |||||
| Brynjolf | Thief | 6 | 3 | 3 | 7 | Block, Pass, Sure Hands, Accurate | 9 | 2 | 2 | 25 | 110k | GP | AS | |||
| Thief | 6 | 3 | 3 | 7 | Block, Pass | 70k | GP | AS | ||||||||
| Arngeir | Nord | 6 | 3 | 3 | 7 | Block, Tackle | 1 | 3 | 1 | 12 | 70k | G | ASP | |||
| Heimskr | Nord | 6 | 3 | 3 | 7 | Block, Tackle | 1 | 1 | 1 | 10 | 70k | G | ASP | |||
| Esbern | Nord | 6 | 3 | 3 | 7 | Block, Kick | 1 | 1 | 1 | 1 | 11 | 70k | G | ASP | ||
| Nord | 6 | 3 | 3 | 7 | Block | 50k | G | ASP | ||||||||
| Arnbjorn | Nord | 6 | 3 | 3 | 7 | Block, Dirty Player | 1 | 1 | 6 | 70k | G | ASP | ||||
| Serena | Nord | 6 | 3 | 3 | 7 | Block, Tackle, Frenzy | 1 | 3 | 3 | 24 | 90k | G | ASP | |||
| Nord | 6 | 3 | 3 | 7 | Block | 50k | G | ASP |
| Valmentaja | XP | Skills | Hinta |
|---|---|---|---|
| Alduin | 13 | Erikoistilannespesialisti(Misc. Mayhem),-20% hintaan |
| Reroll | 3 | 180k |
| Apotchecary | on | 50k |
| Assistant Coach | - | - |
| Chearleaders | - | - |
| Fan Factor | 6 | 60k |
| Treasury | - | 70k |
| Team Value | - | 1600k |
| Kiertopalkinto | Mustamakkara | - |
Yhteydenotot: puh. 040-9126993 tai irkissä Victor0
Tiimistä poistuneet
| Nimi | Positio | Syy |
|---|---|---|
| Lydia | Nord | Kuollut |
| Harkon | Nord | Koullut |