Ero sivun ”Badass” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun (→Roster) |
|||
| Rivi 270: | Rivi 270: | ||
|- | |- | ||
|14 | |14 | ||
| − | |[http://xcalibur.cc.tut.fi/mediawiki/upload/3/3e/Bad_ass.jpg | + | |[http://xcalibur.cc.tut.fi/mediawiki/upload/3/3e/Bad_ass.jpg BadAss Konna] |
|Lineman | |Lineman | ||
|6 | |6 | ||
Versio 24. helmikuuta 2014 kello 13.11
Roster
| Nro | Name | Position | MA | STR | AG | AV | Skills | INJ | COMP | TD | INT | CAS | MVP | SPP | Value | Norm | Double |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Kroxigor | 6 | 5 | 1 | 9 | Loner, Mighty blow, Bonehead, Thick skull, Prehensile tail | 140k | S | GAP | ||||||||
| 2 | Veli Yrmy | Blitzer | 7 | 3 | 3 | 8 | Leap, Very Long Legs, Diving Tackle, Jump Up | 1 | 5 | 110k | GAS | P | |||||
| 3 | Veli Kyrmy | Blitzer | 7 | 3 | 3 | 8 | Leap, Very Long Legs, Diving Tackle, Jump Up | 110k | GAS | P | |||||||
| 4 | Veli Örmy | Blitzer | 7 | 3 | 3 | 8 | Leap, Very Long Legs, Diving Tackle, Jump Up | 1 | 5 | 110k | GAS | P | |||||
| 5 | Blitzer | 7 | 3 | 3 | 8 | Leap, Very Long Legs, Diving Tackle, Jump Up | 110k | GAS | P | ||||||||
| 6 | Catcher | 7 | 2 | 4 | 7 | Leap, Very Long Legs, Diving Catch | 80k | GA | SP | ||||||||
| 7 | Catcher | 7 | 2 | 4 | 7 | Leap, Very Long Legs, Diving Catch | 80k | GA | SP | ||||||||
| 8 | Catcher | 7 | 2 | 4 | 7 | Leap, Very Long Legs, Diving Catch | 80k | GA | SP | ||||||||
| 9 | Catcher | 7 | 2 | 4 | 7 | Leap, Very Long Legs, Diving Catch | 80k | GA | SP | ||||||||
| 10 | Juha Leuka | Lineman | 6 | 3 | 3 | 8 | Leap, Very Long Legs, Strip Ball, Wrestle | Niggle | 4 | 20 | 100k | G | ASP | ||||
| 11 | Jonne Konna | Lineman | 6 | 3 | 3 | 8 | Leap, Very Long Legs | 1 | 5 | 60k | G | ASP | |||||
| 12 | Manne Konna | Lineman | 6 | 3 | 3 | 8 | Leap, Very Long Legs | 1 | 5 | 60k | G | ASP | |||||
| 13 | Linja Konna | Lineman | 6 | 3 | 3 | 8 | Leap, Very Long Legs | 60k | G | ASP | |||||||
| 14 | BadAss Konna | Lineman | 6 | 3 | 3 | 8 | Leap, Very Long Legs | 1 | 5 | 60k | G | ASP | |||||
| 15 | Pala Konna | Lineman | 6 | 3 | 3 | 8 | Leap, Very Long Legs | 1 | 5 | 60k | G | ASP | |||||
| 16 | Pose Konna | Lineman | 6 | 3 | 3 | 8 | Leap, Very Long Legs | 1 | 5 | 60k | G | ASP | |||||
| 17 | Katu Konna | Lineman | 6 | 3 | 3 | 8 | Leap, Very Long Legs | 1 | 5 | 60k | G | ASP |
Team Stuff
| Rerolls | 4 | 200k |
| Fan Factor | 6 | 60k |
| Apotechary | Ei | 0k |
| Treasury | 0k | 0k |
| Saku Sammakko, Naistenmies | 6xp | |
| Sika Sammakko | 10k | |
| Total value | 1120k | |
| nolla4zero 8kolmeneljä 11kuusi0 |