Ero sivun ”Mad-Crocs” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun (Ak: Uusi sivu: {|border="1" |+ !Name !Position !MA !ST !AG !AV !Skills !INJ !COMP !TD !INT !CAS !MVP !SPP !Value |- |1 |Kroxigor |6 |5 |1 |9 |Loner, Bonehead, Mighty Blow, Prehensile Tail, Thick...) |
|||
| Rivi 18: | Rivi 18: | ||
!Value | !Value | ||
|- | |- | ||
| − | |1 | + | |1 Caffeine |
|Kroxigor | |Kroxigor | ||
|6 | |6 | ||
| Rivi 34: | Rivi 34: | ||
|140k | |140k | ||
|- | |- | ||
| − | |2 | + | |2 Taurine |
|Saurus | |Saurus | ||
|6 | |6 | ||
| Rivi 50: | Rivi 50: | ||
|80k | |80k | ||
|- | |- | ||
| − | |3 | + | |3 Vitamins |
|Saurus | |Saurus | ||
|6 | |6 | ||
| Rivi 66: | Rivi 66: | ||
|100k | |100k | ||
|- | |- | ||
| − | |4 | + | |4 Water |
|Saurus | |Saurus | ||
|6 | |6 | ||
| Rivi 82: | Rivi 82: | ||
|80k | |80k | ||
|- | |- | ||
| − | |5 | + | |5 Sugar |
|Saurus | |Saurus | ||
|6 | |6 | ||
| Rivi 98: | Rivi 98: | ||
|80k | |80k | ||
|- | |- | ||
| − | |6 | + | |6 Glucose-Fructosesyrup |
|Saurus | |Saurus | ||
|6 | |6 | ||
| Rivi 114: | Rivi 114: | ||
|80k | |80k | ||
|- | |- | ||
| − | |7 | + | |7 Antioxidants |
|Saurus | |Saurus | ||
|6 | |6 | ||
| Rivi 130: | Rivi 130: | ||
|100k | |100k | ||
|- | |- | ||
| − | |8 | + | |8 Carbon Dioxide |
|Skink | |Skink | ||
|8 | |8 | ||
| Rivi 146: | Rivi 146: | ||
|60k | |60k | ||
|- | |- | ||
| − | |9 | + | |9 Glucuronolactane |
|Skink | |Skink | ||
|8 | |8 | ||
| Rivi 162: | Rivi 162: | ||
|60k | |60k | ||
|- | |- | ||
| − | |10 | + | |10 Flavourings |
|Skink | |Skink | ||
|8 | |8 | ||
| Rivi 178: | Rivi 178: | ||
|60k | |60k | ||
|- | |- | ||
| − | |11 | + | |11 Colours |
|Skink | |Skink | ||
|8 | |8 | ||
Versio 23. tammikuuta 2014 kello 04.35
| Name | Position | MA | ST | AG | AV | Skills | INJ | COMP | TD | INT | CAS | MVP | SPP | Value |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 Caffeine | Kroxigor | 6 | 5 | 1 | 9 | Loner, Bonehead, Mighty Blow, Prehensile Tail, Thick Skull | 1 | 5 | 140k | |||||
| 2 Taurine | Saurus | 6 | 4 | 1 | 9 | 80k | ||||||||
| 3 Vitamins | Saurus | 6 | 4 | 1 | 9 | Block | 2 | 10 | 100k | |||||
| 4 Water | Saurus | 6 | 4 | 1 | 9 | 1 | 5 | 80k | ||||||
| 5 Sugar | Saurus | 6 | 4 | 1 | 9 | 80k | ||||||||
| 6 Glucose-Fructosesyrup | Saurus | 6 | 4 | 1 | 9 | 1 | 5 | 80k | ||||||
| 7 Antioxidants | Saurus | 6 | 4 | 1 | 9 | Block | 2 | 10 | 100k | |||||
| 8 Carbon Dioxide | Skink | 8 | 2 | 3 | 7 | Dodge, Stunty | 60k | |||||||
| 9 Glucuronolactane | Skink | 8 | 2 | 3 | 7 | Dodge, Stunty | 60k | |||||||
| 10 Flavourings | Skink | 8 | 2 | 3 | 7 | Dodge, Stunty | 60k | |||||||
| 11 Colours | Skink | 8 | 3 | 3 | 7 | Dodge, Stunty, ST | 3 | 15 | 110k | |||||
| Assistant Coach | ||||||||||||||
| Päävalmentaja | Häirikkö (-1 vastustajan armor heittoon foulissa) | 8 |
| Re-rolls | 3 (x 60k) | 180k |
| Apothecary | ||
| Assistant Coach | ||
| Fanit | 8 | 80k |
| Treasury | 0k | |
| Total Value | 1210 |
Mut saa kiinni irkistä nickillä Sdrachus tai soittamalla numeroon 040 5616197. Sposti tupsu91@gmail.com.
| Qty | Position | Cost | MA | ST | AG | AV | Skills | Normal | Double |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | Kroxigor | 140k | 6 | 5 | 1 | 9 | Loner, Bonehead, Mighty Blow, Prehensile Tail, Thick Skull | S | GAP |
| 0-6 | Saurus | 80k | 6 | 4 | 1 | 9 | GS | AP | |
| 0-16 | Skink | 60k | 8 | 2 | 3 | 7 | Dodge, Stunty | A | GSP |
| Reroll | 60k | ||||||||
| Apotechary | 50k |