Ero sivun ”EKOSS:Next:Leo lomake” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun| Rivi 39: | Rivi 39: | ||
| '''War''' || {{WWDots5}} || Survival || {{WWDots0}} || Occult || {{WWDots0}} | | '''War''' || {{WWDots5}} || Survival || {{WWDots0}} || Occult || {{WWDots0}} | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| − | ! colspan=2 | Night || colspan=2 | Eclipse || colspan=2 | | + | ! colspan=2 | Night || colspan=2 | Eclipse || colspan=2 | Specialties |
|- | |- | ||
| Athletics || {{WWDots0}} || Bureaucracy || {{WWDots0}} || Melee: Daiklave || {{WWDots3}} | | Athletics || {{WWDots0}} || Bureaucracy || {{WWDots0}} || Melee: Daiklave || {{WWDots3}} | ||
| Rivi 257: | Rivi 257: | ||
| <small>Page</small> | | <small>Page</small> | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | | Elegant dance of bow and blade || War || 1m || Permanent || || || || <small>[http://wiki.white-wolf.com/exalted/index.php?title=Charms%3AElegant_Dance_of_Bow_and_Blade Ink monkeys]</small> |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Dawn King's Strife || || || || || || || <small>[http://wiki.white-wolf.com/exalted/index.php?title=Charms%3ADawn_King%27s_Strife Ink monkeys]</small> |
|- | |- | ||
| || || || || || || || <small>#</small> | | || || || || || || || <small>#</small> | ||
Versio 9. heinäkuuta 2013 kello 16.26
| Nimi: Raivoisten Savannien Armoton Leijona (Leo/Jacek) | Motivaatio: Valloittaa Etelä |
| Kasti: Aamu | Anima: |
Attributes
| Strength | Charisma | Perception | |||
| Dexterity | Manipulation | Intelligence | |||
| Stamina | Appearance | Wits |
Abilities
Combat & Advantages
| Weapons & Attacks | Virtues | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Excellencies
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | |||
| "Dawn" | 1.row 2.col | 1.row 3.col | |||||||||||||||
| Presence | |||||||||||||||||
| Awareness |
Charms
| Name | Ability | Cost | Duration | Type | Keywords | Effect | Page |
| Elegant dance of bow and blade | War | 1m | Permanent | Ink monkeys | |||
| Dawn King's Strife | Ink monkeys | ||||||
| # | |||||||
| # |
Combos
| Name | Cost | Charms |
Backgrounds
| Taustan tyyppi | Tausta 2 | Tausta 3 | |||
| Kuvaus tähän | |||||
| Taustan tyyppi | |||||
| Seuraava kuvaus | |||||
Languages known: High Realm, Old Realm, South