Ero sivun ”EKOSS:Next:Leo lomake” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun| Rivi 228: | Rivi 228: | ||
| style="width:23%" | || <small>1</small> || <small>2</small> || <small>3</small> || <small>4</small> || <small>5</small> | | style="width:23%" | || <small>1</small> || <small>2</small> || <small>3</small> || <small>4</small> || <small>5</small> | ||
|- <!-- 1st row --> | |- <!-- 1st row --> | ||
| − | | | + | | "Dawn" || {{WWBox}} || {{WWBoxX}} || {{WWBox}} || {{WWBoxX}} || {{WWBox}} <!-- 1st column --> |
| 1.row 2.col || {{WWBox}} || {{WWBox}} || {{WWBox}} || {{WWBox}} || {{WWBox}} <!-- 2nd column --> | | 1.row 2.col || {{WWBox}} || {{WWBox}} || {{WWBox}} || {{WWBox}} || {{WWBox}} <!-- 2nd column --> | ||
| 1.row 3.col || {{WWBox}} || {{WWBox}} || {{WWBox}} || {{WWBox}} || {{WWBox}} <!-- 3rd column --> | | 1.row 3.col || {{WWBox}} || {{WWBox}} || {{WWBox}} || {{WWBox}} || {{WWBox}} <!-- 3rd column --> | ||
|- <!-- 2nd row --> | |- <!-- 2nd row --> | ||
| − | | | + | | Presence || {{WWBoxX}} || {{WWBox}} || {{WWBox}} || {{WWBox}} || {{WWBox}} <!-- 1st column --> |
| || {{WWBox}} || {{WWBox}} || {{WWBox}} || {{WWBox}} || {{WWBox}} <!-- 2nd column --> | | || {{WWBox}} || {{WWBox}} || {{WWBox}} || {{WWBox}} || {{WWBox}} <!-- 2nd column --> | ||
| || {{WWBox}} || {{WWBox}} || {{WWBox}} || {{WWBox}} || {{WWBox}} <!-- 3rd column --> | | || {{WWBox}} || {{WWBox}} || {{WWBox}} || {{WWBox}} || {{WWBox}} <!-- 3rd column --> | ||
|- <!-- 3rd row --> | |- <!-- 3rd row --> | ||
| − | | | + | | Awareness || {{WWBoxX}} || {{WWBox}} || {{WWBox}} || {{WWBox}} || {{WWBox}} <!-- 1st column --> |
| || {{WWBox}} || {{WWBox}} || {{WWBox}} || {{WWBox}} || {{WWBox}} <!-- 2nd column --> | | || {{WWBox}} || {{WWBox}} || {{WWBox}} || {{WWBox}} || {{WWBox}} <!-- 2nd column --> | ||
| || {{WWBox}} || {{WWBox}} || {{WWBox}} || {{WWBox}} || {{WWBox}} <!-- 3rd column --> | | || {{WWBox}} || {{WWBox}} || {{WWBox}} || {{WWBox}} || {{WWBox}} <!-- 3rd column --> | ||
Versio 9. heinäkuuta 2013 kello 16.14
| Nimi: Raivoisten Savannien Armoton Leijona (Leo/Jacek) | Motivaatio: Valloittaa Etelä |
| Kasti: Aamu | Anima: |
Attributes
| Strength | Charisma | Perception | |||
| Dexterity | Manipulation | Intelligence | |||
| Stamina | Appearance | Wits |
Abilities
Combat & Advantages
| Weapons & Attacks | Virtues | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Excellencies
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | |||
| "Dawn" | 1.row 2.col | 1.row 3.col | |||||||||||||||
| Presence | |||||||||||||||||
| Awareness |
Charms
| Name | Ability | Cost | Duration | Type | Keywords | Effect | Page |
| # | |||||||
| # | |||||||
| # | |||||||
| # |
Combos
| Name | Cost | Charms |
Backgrounds
| Taustan tyyppi | Tausta 2 | Tausta 3 | |||
| Kuvaus tähän | |||||
| Taustan tyyppi | |||||
| Seuraava kuvaus | |||||
Languages known: High Realm, Old Realm, South