Ero sivun ”EKOSS:Next:Leo lomake” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun| Rivi 210: | Rivi 210: | ||
| <small>Fat.</small> | | <small>Fat.</small> | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | | MS Superheavy plate || 15B / 15L || 10B/10L || 0 || -2 |
|- | |- | ||
| || __B / __L || _ || || | | || __B / __L || _ || || | ||
Versio 9. heinäkuuta 2013 kello 16.11
| Nimi: Raivoisten Savannien Armoton Leijona (Leo/Jacek) | Motivaatio: Valloittaa Etelä |
| Kasti: Aamu | Anima: |
Attributes
| Strength | Charisma | Perception | |||
| Dexterity | Manipulation | Intelligence | |||
| Stamina | Appearance | Wits |
Abilities
Combat & Advantages
| Weapons & Attacks | Virtues | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Excellencies
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | |||
| Ability | 1.row 2.col | 1.row 3.col | |||||||||||||||
| 2.row 1.col | |||||||||||||||||
| 3.row 1.col |
Charms
| Name | Ability | Cost | Duration | Type | Keywords | Effect | Page |
| # | |||||||
| # | |||||||
| # | |||||||
| # |
Combos
| Name | Cost | Charms |
Backgrounds
| Taustan tyyppi | Tausta 2 | Tausta 3 | |||
| Kuvaus tähän | |||||
| Taustan tyyppi | |||||
| Seuraava kuvaus | |||||
Languages known: High Realm, Old Realm, South