Ero sivun ”DragonlanceADD party Sheet” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun| Rivi 52: | Rivi 52: | ||
| ECL 10 | | ECL 10 | ||
| +2 | | +2 | ||
| − | | F+7/R+6/W+7 | + | | F+7/R+6/W+7 (+2 vs Fire) |
| S+0/L+0 | | S+0/L+0 | ||
| − | |Detect magic | + | | Low-light vision, Detect magic |
|50 | |50 | ||
|- | |- | ||
Versio 6. heinäkuuta 2013 kello 10.39
| Hahmo | ECL (Lvl+LA) | Initiatiative | Saves (F/R/W + bonukset) | Spot/Listen | Erikoisaistit | Max HP |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Erkki Esi'merkki | ECL 10 | +7 | F+9/R+7/W+11 | S+14/L+12 | Darkvision 60, scent | 107 |
| Konrad | ELC 9 | +1 | F+/R+/W+14 (+1 against fire and poison) | S+1/L+1 | 60 | |
| Alrik | ECL 10 | +0 | F+9/R+3/W+1 | S-2/L-2 | Scent/Blindsense 30 | 104 |
| Selendie | ECL 10 | +3 | F+5/R+14/W+12 (+2 vs. enchantment) | S+3/L+16 | Low-light vision | 44 |
| Melvin | F+/R+/W+ | S+/L+ | ||||
| Kerri | ECL 10 | +2 | F+7/R+6/W+7 (+2 vs Fire) | S+0/L+0 | Low-light vision, Detect magic | 50 |