Ero sivun ”Kaoottiset kaaostelijat” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun| Rivi 4: | Rivi 4: | ||
! ## !! Name !! Position !! MA !! ST !! AG !! AV !! Skills !! INJ !! COMP !! TD !! INT !! CAS !! MVP !! SPP !! Value !! Norm !! Double | ! ## !! Name !! Position !! MA !! ST !! AG !! AV !! Skills !! INJ !! COMP !! TD !! INT !! CAS !! MVP !! SPP !! Value !! Norm !! Double | ||
|- | |- | ||
| − | | 1 || Halkokone || Minotaur || 5 || 5 || 2 || 8 || Loner, Frenzy, Horns, Mighty Blow, Thick Skull, Wild Animal, ''Claws'' || || - || - || - || | + | | 1 || Halkokone || Minotaur || 5 || 5 || 2 || 8 || Loner, Frenzy, Horns, Mighty Blow, Thick Skull, Wild Animal, ''Claws'' || || - || - || - || 4 || - || 14 || 170k || SM || GAP |
|- | |- | ||
| − | | 2 || Tony Halme || Chaos Warrior || 5 || 4 || 3 || 9 || ''Mighty Blow'', ''Claws'', ''Piling on'' || || - || - || - || | + | | 2 || Tony Halme || Chaos Warrior || 5 || 4 || 3 || 9 || ''Mighty Blow'', ''Claws'', ''Piling on'' || || - || - || - || 2 || 1 || 41 || 160k || GSM || AP |
|- | |- | ||
| − | | 3 || Marko Asell || Chaos Warrior || 5 || 4 || 3 || 9 || ''Guard'' || || - || - || - || - || - || | + | | 3 || Marko Asell || Chaos Warrior || 5 || 4 || 3 || 9 || ''Guard'' || || - || - || - || - || - || 6 || 120k || GSM || AP |
|- | |- | ||
| − | | 4 || Matti Nykänen || Chaos Warrior || 5 || 4 || 3 || 9 || || || - || - || - || | + | | 4 || Matti Nykänen || Chaos Warrior || 5 || 4 || 3 || 9 || || || - || - || - || 1 || - || 2 || 100k || GSM || AP |
|- | |- | ||
| − | | 5 || Sarvijaakko || Beastman || 6 || 3 || 3 || 8 || ''Block'' || | + | | 5 || Sarvijaakko || Beastman || 6 || 3 || 3 || 8 || ''Block'' || - || - || 1 || - || - || - || 9 || 80k || GSM || AP |
|- | |- | ||
| 6 || Anders-sonni || Beastman || 6 || 3 || 3 || 8 || || || - || - || - || - || - || - || 60k || GSM || AP | | 6 || Anders-sonni || Beastman || 6 || 3 || 3 || 8 || || || - || - || - || - || - || - || 60k || GSM || AP | ||
|- | |- | ||
| − | | 7 || Vanha pukki || Beastman || 6 || 3 || 3 || 8 || | + | | 7 || Vanha pukki || Beastman || 6 || 3 || 3 || 8 || ''MA/MV/skill'' || - || 1 || - || - || - || 1 || 8 || 60k || GSM || AP |
|- | |- | ||
| − | | 8 || Vihtahousu || Beastman || 6 || 3 || 3 || 8 || || || | + | | 8 || Vihtahousu || Beastman || 6 || 3 || 3 || 8 || || || 1 || - || - || - || - || 1 || 60k || GSM || AP |
|- | |- | ||
| 9 || Sorkkaeläin || Beastman || 6 || 3 || 3 || 8 || || || - || - || - || - || - || - || 60k || GSM || AP | | 9 || Sorkkaeläin || Beastman || 6 || 3 || 3 || 8 || || || - || - || - || - || - || - || 60k || GSM || AP | ||
| Rivi 59: | Rivi 59: | ||
|- | |- | ||
|Treasury | |Treasury | ||
| − | | colspan=3 align="right"| | + | | colspan=3 align="right"| 60k |
|- | |- | ||
|Team Value | |Team Value | ||
| − | | colspan=3 align="right"| | + | | colspan=3 align="right"| 1240k |
|} | |} | ||
Versio 23. toukokuuta 2012 kello 16.11
Roster
| ## | Name | Position | MA | ST | AG | AV | Skills | INJ | COMP | TD | INT | CAS | MVP | SPP | Value | Norm | Double |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Halkokone | Minotaur | 5 | 5 | 2 | 8 | Loner, Frenzy, Horns, Mighty Blow, Thick Skull, Wild Animal, Claws | - | - | - | 4 | - | 14 | 170k | SM | GAP | |
| 2 | Tony Halme | Chaos Warrior | 5 | 4 | 3 | 9 | Mighty Blow, Claws, Piling on | - | - | - | 2 | 1 | 41 | 160k | GSM | AP | |
| 3 | Marko Asell | Chaos Warrior | 5 | 4 | 3 | 9 | Guard | - | - | - | - | - | 6 | 120k | GSM | AP | |
| 4 | Matti Nykänen | Chaos Warrior | 5 | 4 | 3 | 9 | - | - | - | 1 | - | 2 | 100k | GSM | AP | ||
| 5 | Sarvijaakko | Beastman | 6 | 3 | 3 | 8 | Block | - | - | 1 | - | - | - | 9 | 80k | GSM | AP |
| 6 | Anders-sonni | Beastman | 6 | 3 | 3 | 8 | - | - | - | - | - | - | 60k | GSM | AP | ||
| 7 | Vanha pukki | Beastman | 6 | 3 | 3 | 8 | MA/MV/skill | - | 1 | - | - | - | 1 | 8 | 60k | GSM | AP |
| 8 | Vihtahousu | Beastman | 6 | 3 | 3 | 8 | 1 | - | - | - | - | 1 | 60k | GSM | AP | ||
| 9 | Sorkkaeläin | Beastman | 6 | 3 | 3 | 8 | - | - | - | - | - | - | 60k | GSM | AP | ||
| 10 | Creutzfeld | Beastman | 6 | 3 | 3 | 8 | - | - | - | - | - | - | 60k | GSM | AP | ||
| 11 | Jacob | Beastman | 6 | 3 | 3 | 8 | - | - | - | - | - | - | 60k | GSM | AP |
Team Stuff
| sum | |||
|---|---|---|---|
| Rerolls | 3 | 180 | |
| Fan Factor | 0 | 0 | |
| Assistant Coach | 0 | 0 | |
| Cheerleader | 0 | 0 | |
| Apothecary | on | 50 | |
| Kiertopalkinto | |||
| Treasury | 60k | ||
| Team Value | 1240k | ||