Ero sivun ”Kaoottiset kaaostelijat” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun| Rivi 6: | Rivi 6: | ||
| 1 || Halkokone || Minotaur || 5 || 5 || 2 || 8 || Loner, Frenzy, Horns, Mighty Blow, Thick Skull, Wild Animal, ''Claws'' || || - || - || - || - || - || - || 170k || SM || GAP | | 1 || Halkokone || Minotaur || 5 || 5 || 2 || 8 || Loner, Frenzy, Horns, Mighty Blow, Thick Skull, Wild Animal, ''Claws'' || || - || - || - || - || - || - || 170k || SM || GAP | ||
|- | |- | ||
| − | | 2 || | + | | 2 || Tony Halme || Chaos Warrior || 5 || 4 || 3 || 9 || ''Mighty Blow'', ''Claws'', ''Piling on'' || || - || - || - || - || - || - || 160k || GSM || AP |
|- | |- | ||
| − | | 3 || | + | | 3 || Marko Asell || Chaos Warrior || 5 || 4 || 3 || 9 || ''Guard'' || || - || - || - || - || - || - || 120k || GSM || AP |
|- | |- | ||
| − | | 4 || | + | | 4 || Matti Nykänen || Chaos Warrior || 5 || 4 || 3 || 9 || || || - || - || - || - || - || - || 100k || GSM || AP |
|- | |- | ||
| − | | 5 || | + | | 5 || Sarvijaakko || Beastman || 6 || 3 || 3 || 8 || ''Block'' || || - || - || - || - || - || - || 80k || GSM || AP |
|- | |- | ||
| − | | 6 || | + | | 6 || Anders-sonni || Beastman || 6 || 3 || 3 || 8 || || || - || - || - || - || - || - || 60k || GSM || AP |
|- | |- | ||
| − | | 7 || | + | | 7 || Vanha pukki || Beastman || 6 || 3 || 3 || 8 || || || - || - || - || - || - || - || 60k || GSM || AP |
|- | |- | ||
| − | | 8 || | + | | 8 || Vihtahousu || Beastman || 6 || 3 || 3 || 8 || || || - || - || - || - || - || - || 60k || GSM || AP |
|- | |- | ||
| − | | 9 || | + | | 9 || Sorkkaeläin || Beastman || 6 || 3 || 3 || 8 || || || - || - || - || - || - || - || 60k || GSM || AP |
|- | |- | ||
| − | | 10 || | + | | 10 || Creutzfeld || Beastman || 6 || 3 || 3 || 8 || || || - || - || - || - || - || - || 60k || GSM || AP |
|- | |- | ||
| − | | 11 || | + | | 11 || Jacob || Beastman || 6 || 3 || 3 || 8 || || || - || - || - || - || - || - || 60k || GSM || AP |
|- | |- | ||
Versio 16. toukokuuta 2012 kello 13.19
Roster
| ## | Name | Position | MA | ST | AG | AV | Skills | INJ | COMP | TD | INT | CAS | MVP | SPP | Value | Norm | Double |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Halkokone | Minotaur | 5 | 5 | 2 | 8 | Loner, Frenzy, Horns, Mighty Blow, Thick Skull, Wild Animal, Claws | - | - | - | - | - | - | 170k | SM | GAP | |
| 2 | Tony Halme | Chaos Warrior | 5 | 4 | 3 | 9 | Mighty Blow, Claws, Piling on | - | - | - | - | - | - | 160k | GSM | AP | |
| 3 | Marko Asell | Chaos Warrior | 5 | 4 | 3 | 9 | Guard | - | - | - | - | - | - | 120k | GSM | AP | |
| 4 | Matti Nykänen | Chaos Warrior | 5 | 4 | 3 | 9 | - | - | - | - | - | - | 100k | GSM | AP | ||
| 5 | Sarvijaakko | Beastman | 6 | 3 | 3 | 8 | Block | - | - | - | - | - | - | 80k | GSM | AP | |
| 6 | Anders-sonni | Beastman | 6 | 3 | 3 | 8 | - | - | - | - | - | - | 60k | GSM | AP | ||
| 7 | Vanha pukki | Beastman | 6 | 3 | 3 | 8 | - | - | - | - | - | - | 60k | GSM | AP | ||
| 8 | Vihtahousu | Beastman | 6 | 3 | 3 | 8 | - | - | - | - | - | - | 60k | GSM | AP | ||
| 9 | Sorkkaeläin | Beastman | 6 | 3 | 3 | 8 | - | - | - | - | - | - | 60k | GSM | AP | ||
| 10 | Creutzfeld | Beastman | 6 | 3 | 3 | 8 | - | - | - | - | - | - | 60k | GSM | AP | ||
| 11 | Jacob | Beastman | 6 | 3 | 3 | 8 | - | - | - | - | - | - | 60k | GSM | AP |
Team Stuff
| sum | |||
|---|---|---|---|
| Rerolls | 3 | 180 | |
| Fan Factor | 0 | 0 | |
| Assistant Coach | 0 | 0 | |
| Cheerleader | 0 | 0 | |
| Apothecary | on | 50 | |
| Kiertopalkinto | |||
| Treasury | 0k | ||
| Team Value | 1220k | ||