Ero sivun ”KoExalted:Damien Statit” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun| Rivi 140: | Rivi 140: | ||
| colspan=2 align="center" | _10_ / _11_ | | colspan=2 align="center" | _10_ / _11_ | ||
| colspan=2 align="center" | _6_ / _6_ | | colspan=2 align="center" | _6_ / _6_ | ||
| − | | -1 | 0 | + | | || -1 || 0 |
! colspan=2 | <big>Experience</big> | ! colspan=2 | <big>Experience</big> | ||
|- | |- | ||
Versio 15. lokakuuta 2007 kello 21.13
| Nimi: Damien | Motivaatio: Ajaa purppuraimperiumi pois haaskamailta |
| Kasti: Dawn | Anima: Iso nousevan auringon lippu |
Attributes
| Strength | Charisma | Perception | |||
| Dexterity | Manipulation | Intelligence | |||
| Stamina | Appearance | Wits |
Abilities
Combat & Advantages
Excellencies
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | |||
| Melee | Presence | ||||||||||||||||
Charms
| Name | Ability | Cost | Duration | Type | Effect |
Combos
| Name | Cost | Charms |
Backgrounds
| Taustan tyyppi | tyyppi myös | tyyppi yhä | |||
| Kuvausta yms. | Kuvaus | Kuvaus | |||
| Seuraava tyyppi | |||||
| Seuraava kuvaus | |||||