Ero sivun ”KoExalted:Damien Statit” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun| Rivi 164: | Rivi 164: | ||
| style="width:23%" | || <small>1</small> || <small>2</small> || <small>3</small> || <small>4</small> || <small>5</small> | | style="width:23%" | || <small>1</small> || <small>2</small> || <small>3</small> || <small>4</small> || <small>5</small> | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | | Melee ||{{WWBoxF}}||{{WWBox}}||{{WWBox}}||{{WWBox}}||{{WWBox}} |
| − | | | + | | Presence ||{{WWBoxF}}||{{WWBox}}||{{WWBox}}||{{WWBox}}||{{WWBox}} |
| ||{{WWBox}}||{{WWBox}}||{{WWBox}}||{{WWBox}}||{{WWBox}} | | ||{{WWBox}}||{{WWBox}}||{{WWBox}}||{{WWBox}}||{{WWBox}} | ||
|- | |- | ||
Versio 15. lokakuuta 2007 kello 21.00
| Nimi: Damien | Motivaatio: Ajaa purppuraimperiumi pois haaskamailta |
| Kasti: Dawn | Anima: Iso nousevan auringon lippu |
Attributes
| Strength | Charisma | Perception | |||
| Dexterity | Manipulation | Intelligence | |||
| Stamina | Appearance | Wits |
Abilities
Combat & Advantages
Excellencies
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | |||
| Melee | Presence | ||||||||||||||||
Charms
| Name | Ability | Cost | Duration | Type | Effect |
Combos
| Name | Cost | Charms |
Backgrounds
| Taustan tyyppi | tyyppi myös | tyyppi yhä | |||
| Kuvausta yms. | Kuvaus | Kuvaus | |||
| Seuraava tyyppi | |||||
| Seuraava kuvaus | |||||