Ero sivun ”Kuninkaan Palautus” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun| Rivi 26: | Rivi 26: | ||
|- | |- | ||
! Timo | ! Timo | ||
| − | |<!--Ma--> | + | |<!--Ma--> 0 |
| − | |<!--Ti--> | + | |<!--Ti--> 0 |
| − | |<!--Ke--> | + | |<!--Ke--> 0 |
| − | |<!--To--> | + | |<!--To--> 0 |
|<!--Pe--> 0 | |<!--Pe--> 0 | ||
|<!--La--> 0 | |<!--La--> 0 | ||
| Rivi 74: | Rivi 74: | ||
Kaapija: | Kaapija: | ||
| − | Timo: | + | Timo: Joudun valmistelemaan kenttälääkintäkurssin koulutuksia, mikä valitettavasti syö kaikki iltani 2vko ajan (30.8.-12.9.). |
Jarno: | Jarno: | ||
Versio 31. elokuuta 2010 kello 18.04
Seuraava peli
Peliä??
| Ma | Ti | Ke | To | Pe | La | Su | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PJt | x | x | x | x | x | e | e |
| Kaapija | |||||||
| Timo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jarno | x | x | x | x | x | x | x |
| Marko | 0 | 0 | 0 | x | 0 | 0 | 0 |
| JanneF |
"X": sopii (yli 85% todennäköisyys, että sopii)
"0": ei sovi (alle 20% todennäköisyys, että sopii)
"E": ehkä (20-85% todennäköisyys, että sopii)
Vapaaehtoisia täsmennyksiä päivien sopivuudesta
PJt:
Kaapija:
Timo: Joudun valmistelemaan kenttälääkintäkurssin koulutuksia, mikä valitettavasti syö kaikki iltani 2vko ajan (30.8.-12.9.).
Jarno:
Marko:
JanneF: