Ero sivun ”Kuninkaan Palautus” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun| Rivi 49: | Rivi 49: | ||
|<!--To--> x | |<!--To--> x | ||
|<!--Pe--> x | |<!--Pe--> x | ||
| − | |<!--La--> | + | |<!--La--> 0 |
| − | |<!--Su--> | + | |<!--Su--> 0 |
|- | |- | ||
! JanneF | ! JanneF | ||
Versio 20. elokuuta 2010 kello 15.54
Seuraava peli
Peliä??
| Ma | Ti | Ke | To | Pe | La | Su | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PJt | |||||||
| Kaapija | |||||||
| Timo | e | e | e | e | X | X | X |
| Jarno | |||||||
| Marko | x | e | x | x | x | 0 | 0 |
| JanneF |
"X": sopii (yli 85% todennäköisyys, että sopii)
"0": ei sovi (alle 20% todennäköisyys, että sopii)
"E": ehkä (20-85% todennäköisyys, että sopii)
Vapaaehtoisia täsmennyksiä päivien sopivuudesta
PJt:
Kaapija:
Timo: Eiköhän tuo vko-loppu onnistuisi. Uusi tehtävä töissä tekee arjista epävarmoja.
Jarno:
Marko:
JanneF: