Ero sivun ”Kuninkaan Palautus” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun| Rivi 4: | Rivi 4: | ||
{| border="1" | {| border="1" | ||
| − | |+ '''<big>Sopivat pelipäivät viikolle | + | |+ '''<big>Sopivat pelipäivät viikolle 16.8.—22.8.</big>''' |
! !! Ma !! Ti !! Ke !! To !! Pe !! La !! Su | ! !! Ma !! Ti !! Ke !! To !! Pe !! La !! Su | ||
|- | |- | ||
| Rivi 30: | Rivi 30: | ||
|<!--Ke--> e | |<!--Ke--> e | ||
|<!--To--> e | |<!--To--> e | ||
| − | |<!--Pe--> | + | |<!--Pe--> X |
| − | |<!--La--> | + | |<!--La--> X |
| − | |<!--Su--> | + | |<!--Su--> X |
|- | |- | ||
! Jarno | ! Jarno | ||
| Rivi 74: | Rivi 74: | ||
Kaapija: | Kaapija: | ||
| − | Timo: | + | Timo: Eiköhän tuo vko-loppu onnistuisi. Uusi tehtävä töissä tekee arjista epävarmoja. |
Jarno: | Jarno: | ||
Versio 15. elokuuta 2010 kello 14.13
Seuraava peli
Peliä??
| Ma | Ti | Ke | To | Pe | La | Su | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PJt | |||||||
| Kaapija | |||||||
| Timo | e | e | e | e | X | X | X |
| Jarno | |||||||
| Marko | |||||||
| JanneF |
"X": sopii (yli 85% todennäköisyys, että sopii)
"0": ei sovi (alle 20% todennäköisyys, että sopii)
"E": ehkä (20-85% todennäköisyys, että sopii)
Vapaaehtoisia täsmennyksiä päivien sopivuudesta
PJt:
Kaapija:
Timo: Eiköhän tuo vko-loppu onnistuisi. Uusi tehtävä töissä tekee arjista epävarmoja.
Jarno:
Marko:
JanneF: