Ero sivun ”Kuninkaan Palautus” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun| Rivi 4: | Rivi 4: | ||
{| border="1" | {| border="1" | ||
| − | |+ '''<big>Sopivat pelipäivät viikolle | + | |+ '''<big>Sopivat pelipäivät viikolle 5.7.—11.7.</big>''' |
! !! Ma !! Ti !! Ke !! To !! Pe !! La !! Su | ! !! Ma !! Ti !! Ke !! To !! Pe !! La !! Su | ||
|- | |- | ||
| Rivi 19: | Rivi 19: | ||
|<!--Ma--> | |<!--Ma--> | ||
|<!--Ti--> | |<!--Ti--> | ||
| − | |<!--Ke--> | + | |<!--Ke--> |
| − | |<!--To--> | + | |<!--To--> |
| − | |<!--Pe--> | + | |<!--Pe--> |
| − | |<!--La--> | + | |<!--La--> |
| − | |<!--Su--> | + | |<!--Su--> |
|- | |- | ||
! Timo | ! Timo | ||
| − | |<!--Ma--> | + | |<!--Ma--> |
| − | |<!--Ti--> | + | |<!--Ti--> |
| − | |<!--Ke--> | + | |<!--Ke--> |
| − | |<!--To--> | + | |<!--To--> |
| − | |<!--Pe--> | + | |<!--Pe--> |
| − | |<!--La--> | + | |<!--La--> |
| − | |<!--Su--> | + | |<!--Su--> |
|- | |- | ||
! Jarno | ! Jarno | ||
| − | |<!--Ma--> | + | |<!--Ma--> |
| − | |<!--Ti--> | + | |<!--Ti--> |
| − | |<!--Ke--> | + | |<!--Ke--> |
| − | |<!--To--> | + | |<!--To--> |
| − | |<!--Pe--> | + | |<!--Pe--> |
| − | |<!--La--> | + | |<!--La--> |
| − | |<!--Su--> | + | |<!--Su--> |
|- | |- | ||
! Marko | ! Marko | ||
| − | |<!--Ma--> | + | |<!--Ma--> 0 |
| − | |<!--Ti--> | + | |<!--Ti--> 0 |
| − | |<!--Ke--> | + | |<!--Ke--> X |
|<!--To--> X | |<!--To--> X | ||
|<!--Pe--> X | |<!--Pe--> X | ||
Versio 5. heinäkuuta 2010 kello 21.43
Seuraava peli
Peliä??
| Ma | Ti | Ke | To | Pe | La | Su | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PJt | |||||||
| Kaapija | |||||||
| Timo | |||||||
| Jarno | |||||||
| Marko | 0 | 0 | X | X | X | X | X |
| JanneF |
"X": sopii (yli 85% todennäköisyys, että sopii)
"0": ei sovi (alle 20% todennäköisyys, että sopii)
"E": ehkä (20-85% todennäköisyys, että sopii)
Vapaaehtoisia täsmennyksiä päivien sopivuudesta
PJt:
Kaapija: Tracon on täällä
Timo: Juhannuksen jälki-vko:n aikataulu ei vielä selvillä. Tod. näk. pelit sopii.
Jarno: Joku arkipäivistä menee ohi, kun joudun oleen Porvoossa, mutta en vielä tiedä että mikä. Muina kuin sinä yhtenä päivänä passaa.
Marko:
JanneF: