Ero sivun ”Kuninkaan Palautus” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun| Rivi 19: | Rivi 19: | ||
|<!--Ma--> | |<!--Ma--> | ||
|<!--Ti--> | |<!--Ti--> | ||
| − | |<!--Ke--> | + | |<!--Ke-->0 |
| − | |<!--To--> | + | |<!--To-->0 |
| − | |<!--Pe--> | + | |<!--Pe-->0 |
| − | |<!--La--> | + | |<!--La-->0 |
| − | |<!--Su--> | + | |<!--Su-->0 |
|- | |- | ||
! Timo | ! Timo | ||
| Rivi 72: | Rivi 72: | ||
PJt: | PJt: | ||
| − | Kaapija: | + | Kaapija: Tracon on täällä |
Timo: Juhannuksen jälki-vko:n aikataulu ei vielä selvillä. Tod. näk. pelit sopii. | Timo: Juhannuksen jälki-vko:n aikataulu ei vielä selvillä. Tod. näk. pelit sopii. | ||
Versio 29. kesäkuuta 2010 kello 22.57
Seuraava peli
Peliä??
| Ma | Ti | Ke | To | Pe | La | Su | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PJt | |||||||
| Kaapija | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Timo | e | e | 0 | e | X | X | X |
| Jarno | e | 0 | e | e | e | X | X |
| Marko | X | X | 0 | X | X | X | X |
| JanneF |
"X": sopii (yli 85% todennäköisyys, että sopii)
"0": ei sovi (alle 20% todennäköisyys, että sopii)
"E": ehkä (20-85% todennäköisyys, että sopii)
Vapaaehtoisia täsmennyksiä päivien sopivuudesta
PJt:
Kaapija: Tracon on täällä
Timo: Juhannuksen jälki-vko:n aikataulu ei vielä selvillä. Tod. näk. pelit sopii.
Jarno: Joku arkipäivistä menee ohi, kun joudun oleen Porvoossa, mutta en vielä tiedä että mikä. Muina kuin sinä yhtenä päivänä passaa.
Marko:
JanneF: