Ero sivun ”Kuninkaan Palautus” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun| Rivi 47: | Rivi 47: | ||
|<!--Ti--> | |<!--Ti--> | ||
|<!--Ke--> | |<!--Ke--> | ||
| − | |<!--To--> | + | |<!--To--> x |
| − | |<!--Pe--> | + | |<!--Pe--> x |
| − | |<!--La--> | + | |<!--La--> x |
| − | |<!--Su--> | + | |<!--Su--> x |
|- | |- | ||
! JanneF | ! JanneF | ||
| Rivi 78: | Rivi 78: | ||
Jarno: | Jarno: | ||
| − | Marko: | + | Marko: Lauantaina vasta klo 16:00 jälkeen |
JanneF: | JanneF: | ||
Versio 15. huhtikuuta 2010 kello 08.03
Seuraava peli
Peliä??
| Ma | Ti | Ke | To | Pe | La | Su | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PJt | |||||||
| Kaapija | |||||||
| Timo | |||||||
| Jarno | x | x | x | ||||
| Marko | x | x | x | x | |||
| JanneF |
"X": sopii (yli 85% todennäköisyys, että sopii)
"0": ei sovi (alle 20% todennäköisyys, että sopii)
"E": ehkä (20-85% todennäköisyys, että sopii)
Vapaaehtoisia täsmennyksiä päivien sopivuudesta
PJt:
Kaapija:
Timo:
Jarno:
Marko: Lauantaina vasta klo 16:00 jälkeen
JanneF: