Ero sivun ”Kuninkaan Palautus” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun (→PELI?) |
|||
| Rivi 10: | Rivi 10: | ||
|<!--Ma--> | |<!--Ma--> | ||
|<!--Ti--> | |<!--Ti--> | ||
| − | |<!--Ke--> | + | |<!--Ke--> 0 |
| − | |<!--To--> | + | |<!--To--> 0 |
| − | |<!--Pe--> | + | |<!--Pe--> x |
| − | |<!--La--> | + | |<!--La--> x |
| − | |<!--Su--> | + | |<!--Su--> E |
|- | |- | ||
! Kaapija | ! Kaapija | ||
| Rivi 70: | Rivi 70: | ||
'''Vapaaehtoisia täsmennyksiä päivien sopivuudesta''' | '''Vapaaehtoisia täsmennyksiä päivien sopivuudesta''' | ||
| − | PJt: | + | PJt: Muistaakseni ei oo mitään menoa viikonloppuna. |
Kaapija: | Kaapija: | ||
Versio 31. maaliskuuta 2010 kello 00.34
Seuraava peli
PELI?
| Ma | Ti | Ke | To | Pe | La | Su | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PJt | 0 | 0 | x | x | E | ||
| Kaapija | |||||||
| Timo | |||||||
| Jarno | x | x | x | x | x | x | |
| Marko | x | x | x | x | |||
| JanneF |
"X": sopii (yli 85% todennäköisyys, että sopii)
"0": ei sovi (alle 20% todennäköisyys, että sopii)
"E": ehkä (20-85% todennäköisyys, että sopii)
Vapaaehtoisia täsmennyksiä päivien sopivuudesta
PJt: Muistaakseni ei oo mitään menoa viikonloppuna.
Kaapija:
Timo:
Jarno:
Marko:
JanneF: