Ero sivun ”Kuninkaan Palautus” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun (→PELI?) |
(→PELI?) |
||
| Rivi 19: | Rivi 19: | ||
|<!--Ma--> | |<!--Ma--> | ||
|<!--Ti--> | |<!--Ti--> | ||
| − | |<!--Ke--> | + | |<!--Ke-->X |
| − | |<!--To--> | + | |<!--To-->E |
| − | |<!--Pe--> | + | |<!--Pe-->0 |
| − | |<!--La--> | + | |<!--La-->0 |
| − | |<!--Su--> | + | |<!--Su-->X |
|- | |- | ||
! Timo | ! Timo | ||
Versio 16. maaliskuuta 2010 kello 22.08
Seuraava peli
PELI?
| Ma | Ti | Ke | To | Pe | La | Su | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PJt | 0 | 0 | 0 | 0 | E | E | E |
| Kaapija | X | E | 0 | 0 | X | ||
| Timo | 0 | 0 | E | X | x | x | |
| Jarno | |||||||
| Marko | x | x | x | x | x | ||
| JanneF |
"X": sopii (yli 85% todennäköisyys, että sopii)
"0": ei sovi (alle 20% todennäköisyys, että sopii)
"E": ehkä (20-85% todennäköisyys, että sopii)
Vapaaehtoisia täsmennyksiä päivien sopivuudesta
PJt:
Kaapija:
Timo: Aikataulu voi muuttua.
Jarno:
Marko:
JanneF: