Ero sivun ”Kuninkaan Palautus” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun (→PELI?) |
(→PELI?) |
||
| Rivi 27: | Rivi 27: | ||
! Timo | ! Timo | ||
|<!--Ma--> | |<!--Ma--> | ||
| − | |<!--Ti--> | + | |<!--Ti--> 0 |
| − | |<!--Ke--> | + | |<!--Ke--> E |
| − | |<!--To--> | + | |<!--To--> E |
| − | |<!--Pe--> | + | |<!--Pe--> X |
| − | |<!--La--> | + | |<!--La--> E |
| − | |<!--Su--> | + | |<!--Su--> E |
|- | |- | ||
! Jarno | ! Jarno | ||
| Rivi 74: | Rivi 74: | ||
Kaapija: | Kaapija: | ||
| − | Timo: | + | Timo: Periaatteessa sopii, mutta aikataulu voi muuttua. |
Jarno: | Jarno: | ||
Versio 2. maaliskuuta 2010 kello 17.57
Seuraava peli
PELI?
| Ma | Ti | Ke | To | Pe | La | Su | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PJt | X | 0 | 0 | 0 | X | X | X |
| Kaapija | |||||||
| Timo | 0 | E | E | X | E | E | |
| Jarno | |||||||
| Marko | 0 | 0 | 0 | X | X | X | X |
| JanneF |
"X": sopii (yli 85% todennäköisyys, että sopii)
"0": ei sovi (alle 20% todennäköisyys, että sopii)
"E": ehkä (20-85% todennäköisyys, että sopii)
Vapaaehtoisia täsmennyksiä päivien sopivuudesta
PJt:
Kaapija:
Timo: Periaatteessa sopii, mutta aikataulu voi muuttua.
Jarno:
Marko:
JanneF: