Ero sivun ”Kuninkaan Palautus” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun (→PELI?) |
(→PELI?) |
||
| Rivi 47: | Rivi 47: | ||
|<!--Ti--> 0 | |<!--Ti--> 0 | ||
|<!--Ke--> 0 | |<!--Ke--> 0 | ||
| − | |<!--To--> | + | |<!--To--> X |
| − | |<!--Pe--> | + | |<!--Pe--> X |
| − | |<!--La--> | + | |<!--La--> X |
| − | |<!--Su--> | + | |<!--Su--> X |
|- | |- | ||
! JanneF | ! JanneF | ||
Versio 1. maaliskuuta 2010 kello 23.00
Seuraava peli
PELI?
| Ma | Ti | Ke | To | Pe | La | Su | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PJt | X | 0 | 0 | 0 | X | X | X |
| Kaapija | |||||||
| Timo | |||||||
| Jarno | |||||||
| Marko | 0 | 0 | 0 | X | X | X | X |
| JanneF |
"X": sopii (yli 85% todennäköisyys, että sopii)
"0": ei sovi (alle 20% todennäköisyys, että sopii)
"E": ehkä (20-85% todennäköisyys, että sopii)
Vapaaehtoisia täsmennyksiä päivien sopivuudesta
PJt:
Kaapija:
Timo:
Jarno:
Marko:
JanneF: