Ero sivun ”4ep:rahataulukko” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun (Ak: Uusi sivu: {| border="1" |+ Rahataulukko ! Level !! Rahaa |- | 1 || Cell 3 |- |- | 2 || Cell 3 |- |- | 3 || Cell 3 |- |- | 4 || Cell 3 |- |- | 5 || Cell 3 |- |- | 6 || Cell 3 |- |- | 7 || Cell 3…) |
|||
| Rivi 3: | Rivi 3: | ||
! Level !! Rahaa | ! Level !! Rahaa | ||
|- | |- | ||
| − | | 1 || | + | | 1 || 750 gp |
|- | |- | ||
|- | |- | ||
| − | | 2 || | + | | 2 || 1 070 gp |
|- | |- | ||
|- | |- | ||
| − | | 3 || | + | | 3 || 1 520 gp |
|- | |- | ||
|- | |- | ||
| − | | 4 || | + | | 4 || 2 100 gp |
|- | |- | ||
|- | |- | ||
| − | | 5 || | + | | 5 || 2 800 gp |
|- | |- | ||
|- | |- | ||
| − | | 6 || | + | | 6 || 3 800 gp |
|- | |- | ||
|- | |- | ||
| − | | 7 || | + | | 7 || 5 360 gp |
|- | |- | ||
|- | |- | ||
| − | | 8 || | + | | 8 || 7 600 gp |
|- | |- | ||
|- | |- | ||
| − | | 9 || | + | | 9 || 10 500 gp |
|- | |- | ||
|- | |- | ||
| − | | 10 || | + | | 10 || 14 000 gp |
|- | |- | ||
|- | |- | ||
| − | | 11 || | + | | 11 || 18 800 gp |
|- | |- | ||
|- | |- | ||
| − | | 12 || | + | | 12 || 26 800 gp |
|- | |- | ||
|- | |- | ||
| − | | 13 || | + | | 13 || 38 000 gp |
|- | |- | ||
|- | |- | ||
| − | | 14 || | + | | 14 || 52 400 gp |
|- | |- | ||
|- | |- | ||
| − | | 15 || | + | | 15 || 70 000 gp |
|- | |- | ||
|- | |- | ||
| − | | 16 || | + | | 16 || 94 000 gp |
|- | |- | ||
|- | |- | ||
| − | | 17 || | + | | 17 || 134 000 gp |
|- | |- | ||
|- | |- | ||
| − | | 18 || | + | | 18 || 190 000 gp |
|- | |- | ||
|- | |- | ||
| − | | 19 || | + | | 19 || 262 000 gp |
|- | |- | ||
|- | |- | ||
| − | | 20 || | + | | 20 || 350 000 gp |
|- | |- | ||
|- | |- | ||
| − | | 21 || | + | | 21 || 470 000 gp |
|- | |- | ||
|- | |- | ||
| − | | 22 || | + | | 22 || 670 000 gp |
|- | |- | ||
|- | |- | ||
| − | | 23 || | + | | 23 || 950 000 gp |
|- | |- | ||
|- | |- | ||
| − | | 24 || | + | | 24 || 1 310 000 gp |
|- | |- | ||
|- | |- | ||
| − | | 25 || | + | | 25 || 1 750 000 gp |
|- | |- | ||
|- | |- | ||
| − | | 26 || | + | | 26 || 2 350 000 gp |
|- | |- | ||
|- | |- | ||
| − | | 27 || | + | | 27 || 3 050 000 gp |
|- | |- | ||
|- | |- | ||
| − | | 28 || | + | | 28 || 3 250 000 gp |
|- | |- | ||
|- | |- | ||
| − | | 29 || | + | | 29 || 3 550 000 gp |
|- | |- | ||
|- | |- | ||
| − | | 30 || | + | | 30 || 3 750 000 gp |
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Versio 16. helmikuuta 2010 kello 00.26
| Level | Rahaa |
|---|---|
| 1 | 750 gp |
| 2 | 1 070 gp |
| 3 | 1 520 gp |
| 4 | 2 100 gp |
| 5 | 2 800 gp |
| 6 | 3 800 gp |
| 7 | 5 360 gp |
| 8 | 7 600 gp |
| 9 | 10 500 gp |
| 10 | 14 000 gp |
| 11 | 18 800 gp |
| 12 | 26 800 gp |
| 13 | 38 000 gp |
| 14 | 52 400 gp |
| 15 | 70 000 gp |
| 16 | 94 000 gp |
| 17 | 134 000 gp |
| 18 | 190 000 gp |
| 19 | 262 000 gp |
| 20 | 350 000 gp |
| 21 | 470 000 gp |
| 22 | 670 000 gp |
| 23 | 950 000 gp |
| 24 | 1 310 000 gp |
| 25 | 1 750 000 gp |
| 26 | 2 350 000 gp |
| 27 | 3 050 000 gp |
| 28 | 3 250 000 gp |
| 29 | 3 550 000 gp |
| 30 | 3 750 000 gp |