Ero sivun ”Kuninkaan Palautus” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun (→PELI?) |
(→PELI?) |
||
| Rivi 28: | Rivi 28: | ||
|<!--Ma--> | |<!--Ma--> | ||
|<!--Ti--> | |<!--Ti--> | ||
| − | |<!--Ke--> | + | |<!--Ke--> x |
| − | |<!--To--> | + | |<!--To--> X |
| − | |<!--Pe--> | + | |<!--Pe--> X |
| − | |<!--La--> | + | |<!--La--> x |
| − | |<!--Su--> | + | |<!--Su--> x |
|- | |- | ||
! Jarno | ! Jarno | ||
| Rivi 74: | Rivi 74: | ||
Emie: | Emie: | ||
| − | Timo: | + | Timo: Olisko torstaina? (~kaikki käy) |
Jarno: Suattaapi olla työreissua Ouluun. | Jarno: Suattaapi olla työreissua Ouluun. | ||
Versio 27. tammikuuta 2010 kello 12.34
Seuraava peli
PELI?
| Ma | Ti | Ke | To | Pe | La | Su | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PJt | 0 | 0 | 0 | X | X | X | E |
| Emie | |||||||
| Timo | x | X | X | x | x | ||
| Jarno | e | e | e | e | 0 | x | x |
| Marko | 0 | x | x | 0 | 0 | 0 | |
| JanneF |
"X": sopii (yli 85% todennäköisyys, että sopii)
"0": ei sovi (alle 20% todennäköisyys, että sopii)
"E": ehkä (20-85% todennäköisyys, että sopii)
Vapaaehtoisia täsmennyksiä päivien sopivuudesta
PJt:
Emie:
Timo: Olisko torstaina? (~kaikki käy)
Jarno: Suattaapi olla työreissua Ouluun.
Marko:
JanneF: