Ero sivun ”Kuninkaan Palautus” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun (→PELI?) |
(→PELI?) |
||
| Rivi 18: | Rivi 18: | ||
! Emie | ! Emie | ||
|<!--Ma--> | |<!--Ma--> | ||
| − | |<!--Ti--> | + | |<!--Ti--> |
| − | |<!--Ke--> | + | |<!--Ke--> |
| − | |<!--To--> | + | |<!--To--> |
| − | |<!--Pe--> | + | |<!--Pe--> |
| − | |<!--La--> | + | |<!--La--> |
| − | |<!--Su--> | + | |<!--Su--> |
|- | |- | ||
! Timo | ! Timo | ||
| Rivi 45: | Rivi 45: | ||
! Marko | ! Marko | ||
|<!--Ma--> | |<!--Ma--> | ||
| − | |<!--Ti--> | + | |<!--Ti--> 0 |
| − | |<!--Ke--> | + | |<!--Ke--> x |
| − | |<!--To--> | + | |<!--To--> x |
| − | |<!--Pe--> | + | |<!--Pe--> 0 |
| − | |<!--La--> | + | |<!--La--> 0 |
| − | |<!--Su--> | + | |<!--Su--> 0 |
|- | |- | ||
! JanneF | ! JanneF | ||
Versio 26. tammikuuta 2010 kello 07.24
Seuraava peli
PELI?
| Ma | Ti | Ke | To | Pe | La | Su | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PJt | 0 | 0 | 0 | X | X | X | E |
| Emie | |||||||
| Timo | |||||||
| Jarno | e | e | e | e | 0 | x | x |
| Marko | 0 | x | x | 0 | 0 | 0 | |
| JanneF |
"X": sopii (yli 85% todennäköisyys, että sopii)
"0": ei sovi (alle 20% todennäköisyys, että sopii)
"E": ehkä (20-85% todennäköisyys, että sopii)
Vapaaehtoisia täsmennyksiä päivien sopivuudesta
PJt:
Emie:
Timo:
Jarno: Suattaapi olla työreissua Ouluun.
Marko:
JanneF: