Ero sivun ”Kuninkaan Palautus” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuunp (→PELI?) |
(→PELI?) |
||
| Rivi 48: | Rivi 48: | ||
|<!--Ke--> | |<!--Ke--> | ||
|<!--To--> | |<!--To--> | ||
| − | |<!--Pe--> | + | |<!--Pe--> 0 |
| − | |<!--La--> | + | |<!--La--> X |
| − | |<!--Su--> | + | |<!--Su--> X |
|- | |- | ||
! JanneF | ! JanneF | ||
Versio 3. joulukuuta 2009 kello 14.49
Seuraava peli
PELI?
=== ===
| Ma | Ti | Ke | To | Pe | La | Su | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PJt | |||||||
| Emie | X | X | X | 0 | 0 | 0 | |
| Timo | X | X | X | X | X | X | |
| Jarno | |||||||
| Marko | 0 | X | X | ||||
| JanneF |
"X": sopii (yli 85% todennäköisyys, että sopii)
"0": ei sovi (alle 20% todennäköisyys, että sopii)
"E": ehkä (20-85% todennäköisyys, että sopii)
Vapaaehtoisia täsmennyksiä päivien sopivuudesta
PJt:
Emie:
Timo: Suosin pe. Su ei kovin mieluinen. Arki-iltaisin lopetustoive klo 22.
Jarno:
Marko:
JanneF: