Ero sivun ”Kuninkaan Palautus” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun (→PELI?) |
|||
| Rivi 44: | Rivi 44: | ||
|- | |- | ||
! Marko | ! Marko | ||
| − | |<!--Ma--> | + | |<!--Ma--> 0 |
| − | |<!--Ti--> | + | |<!--Ti--> 0 |
| − | |<!--Ke--> | + | |<!--Ke--> 0 |
| − | |<!--To--> | + | |<!--To--> X |
| − | |<!--Pe--> | + | |<!--Pe--> X |
| − | |<!--La--> | + | |<!--La--> X |
| − | |<!--Su--> | + | |<!--Su--> X |
|- | |- | ||
! JanneF | ! JanneF | ||
Versio 26. marraskuuta 2009 kello 09.52
Seuraava peli
PELI?
=== ===
| Ma | Ti | Ke | To | Pe | La | Su | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PJt | |||||||
| Emie | X | X | 0 | 0 | E | ||
| Timo | X | X | X | X | X | ||
| Jarno | |||||||
| Marko | 0 | 0 | 0 | X | X | X | X |
| JanneF |
"X": sopii (yli 85% todennäköisyys, että sopii)
"0": ei sovi (alle 20% todennäköisyys, että sopii)
"E": ehkä (20-85% todennäköisyys, että sopii)
Vapaaehtoisia täsmennyksiä päivien sopivuudesta
PJt:
Emie: Pe ja la mahdottomia, sillä lähden Raumalle, Su en varmaankaan ole ajoissa paikalla.
Timo: Suosin pe. Jos pe ei peliä, toivon ilmoitusta ajoissa. Su ei kovin mieluinen.
Jarno:
Marko:
JanneF: