Ero sivun ”Kuninkaan Palautus” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun (→PELI?) |
p (→Seuraava peli) |
||
| Rivi 17: | Rivi 17: | ||
|- | |- | ||
! Emie | ! Emie | ||
| − | |<!--Ma--> | + | |<!--Ma--> X |
| − | |<!--Ti--> | + | |<!--Ti--> X |
| − | |<!--Ke--> | + | |<!--Ke--> 0 |
| − | |<!--To--> | + | |<!--To--> X |
| − | |<!--Pe--> | + | |<!--Pe--> 0 |
| − | |<!--La--> | + | |<!--La--> X |
| − | |<!--Su--> | + | |<!--Su--> 0 |
|- | |- | ||
! Timo | ! Timo | ||
| Rivi 73: | Rivi 73: | ||
Emie: | Emie: | ||
| − | |||
| − | |||
Timo: | Timo: | ||
Versio 31. elokuuta 2009 kello 17.20
Seuraava peli
PELI?
=== ===
| Ma | Ti | Ke | To | Pe | La | Su | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PJt | |||||||
| Emie | X | X | 0 | X | 0 | X | 0 |
| Timo | |||||||
| Jarno | |||||||
| Marko | X | 0 | 0 | X | X | 0 | 0 |
| JanneF |
"X": sopii (yli 85% todennäköisyys, että sopii)
"0": ei sovi (alle 20% todennäköisyys, että sopii)
"E": ehkä (20-85% todennäköisyys, että sopii)
Vapaaehtoisia täsmennyksiä päivien sopivuudesta
PJt:
Emie:
Timo:
Jarno:
Marko:
JanneF: