Ero sivun ”Kuninkaan Palautus” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun| Rivi 4: | Rivi 4: | ||
<big> === ===</big><p> | <big> === ===</big><p> | ||
{| border="1" | {| border="1" | ||
| − | |+ '''<big>Sopivat pelipäivät viikolle | + | |+ '''<big>Sopivat pelipäivät viikolle 17.8.—23.8.</big>''' |
! !! Ma !! Ti !! Ke !! To !! Pe !! La !! Su | ! !! Ma !! Ti !! Ke !! To !! Pe !! La !! Su | ||
|- | |- | ||
! PJt | ! PJt | ||
| − | |<!--Ma--> | + | |<!--Ma--> |
| − | |<!--Ti--> | + | |<!--Ti--> |
| − | |<!--Ke--> | + | |<!--Ke--> |
| − | |<!--To--> | + | |<!--To--> |
| − | |<!--Pe--> | + | |<!--Pe--> |
| − | |<!--La--> | + | |<!--La--> |
| − | |<!--Su--> | + | |<!--Su--> |
|- | |- | ||
! Emie | ! Emie | ||
| − | |<!--Ma--> | + | |<!--Ma--> |
| − | |<!--Ti--> | + | |<!--Ti--> |
| − | |<!--Ke--> | + | |<!--Ke--> |
| − | |<!--To--> | + | |<!--To--> |
| − | |<!--Pe--> | + | |<!--Pe--> |
| − | |<!--La--> | + | |<!--La--> |
| − | |<!--Su--> | + | |<!--Su--> |
|- | |- | ||
! Gilead | ! Gilead | ||
| − | |<!--Ma--> | + | |<!--Ma--> |
| − | |<!--Ti--> | + | |<!--Ti--> |
| − | |<!--Ke--> | + | |<!--Ke--> |
| − | |<!--To--> | + | |<!--To--> |
| − | |<!--Pe--> | + | |<!--Pe--> |
| − | |<!--La--> | + | |<!--La--> |
| − | |<!--Su--> | + | |<!--Su--> |
|- | |- | ||
! Timo | ! Timo | ||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
|<!--Ma--> | |<!--Ma--> | ||
|<!--Ti--> | |<!--Ti--> | ||
| − | |<!--Ke--> | + | |<!--Ke--> |
| − | |<!--To--> | + | |<!--To--> |
| − | |<!--Pe--> | + | |<!--Pe--> |
| − | |<!--La--> | + | |<!--La--> |
| − | |<!--Su--> | + | |<!--Su--> |
|- | |- | ||
| − | ! | + | ! Jarno |
| − | |<!--Ma--> | + | |<!--Ma--> E |
| − | |<!--Ti--> | + | |<!--Ti--> E |
| − | |<!--Ke--> | + | |<!--Ke--> E |
| − | |<!--To--> | + | |<!--To--> E |
| − | |<!--Pe--> | + | |<!--Pe--> E |
|<!--La--> X | |<!--La--> X | ||
|<!--Su--> X | |<!--Su--> X | ||
| + | |- | ||
| + | ! Marko | ||
| + | |<!--Ma--> | ||
| + | |<!--Ti--> | ||
| + | |<!--Ke--> | ||
| + | |<!--To--> | ||
| + | |<!--Pe--> | ||
| + | |<!--La--> | ||
| + | |<!--Su--> | ||
|- | |- | ||
! JanneF | ! JanneF | ||
| Rivi 87: | Rivi 87: | ||
Timo: | Timo: | ||
| − | Jarno: | + | Jarno: Reissuhommia, joten paljon Eetä, mutta luultavasti kerkeen joka päivä. Myöhässä ehkä mutta kuitenkin. Toisaalta, jos myöhässä niin luultavasti aika väsyneenä. |
Marko: | Marko: | ||
JanneF: | JanneF: | ||
Versio 16. elokuuta 2009 kello 09.41
Seuraava peli
EI PELIÄ VIIKOLLA 3.8 - 9.8.
=== ===
| Ma | Ti | Ke | To | Pe | La | Su | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PJt | |||||||
| Emie | |||||||
| Gilead | |||||||
| Timo | |||||||
| Jarno | E | E | E | E | E | X | X |
| Marko | |||||||
| JanneF |
"X": sopii (yli 85% todennäköisyys, että sopii)
"0": ei sovi (alle 20% todennäköisyys, että sopii)
"E": ehkä (20-85% todennäköisyys, että sopii)
Vapaaehtoisia täsmennyksiä päivien sopivuudesta
PJt:
Emie:
Gilead:
Timo:
Jarno: Reissuhommia, joten paljon Eetä, mutta luultavasti kerkeen joka päivä. Myöhässä ehkä mutta kuitenkin. Toisaalta, jos myöhässä niin luultavasti aika väsyneenä.
Marko:
JanneF: