Ero sivun ”Kuninkaan Palautus” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun| Rivi 46: | Rivi 46: | ||
|<!--Ma--> | |<!--Ma--> | ||
|<!--Ti--> | |<!--Ti--> | ||
| − | |<!--Ke--> | + | |<!--Ke--> e |
| − | |<!--To--> | + | |<!--To--> e |
| − | |<!--Pe--> | + | |<!--Pe--> e |
| − | |<!--La--> | + | |<!--La--> x |
| − | |<!--Su--> | + | |<!--Su--> x |
|- | |- | ||
! Marko | ! Marko | ||
Versio 11. elokuuta 2009 kello 19.39
Seuraava peli
EI PELIÄ VIIKOLLA 3.8 - 9.8.
=== ===
| Ma | Ti | Ke | To | Pe | La | Su | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PJt | 0 | 0 | 0 | 0 | X | X | X |
| Emie | 0 | 0 | 0 | E | 0 | E | E |
| Gilead | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Timo | 0 | 0 | 0 | X | X | 0 | 0 |
| Jarno | e | e | e | x | x | ||
| Marko | 0 | 0 | 0 | 0 | X | X | X |
| JanneF |
"X": sopii (yli 85% todennäköisyys, että sopii)
"0": ei sovi (alle 20% todennäköisyys, että sopii)
"E": ehkä (20-85% todennäköisyys, että sopii)
Vapaaehtoisia täsmennyksiä päivien sopivuudesta
PJt:
Emie:
Gilead:
Timo:
Jarno:
Marko:
JanneF: