Ero sivun ”Kuninkaan Palautus” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun () |
|||
| Rivi 1: | Rivi 1: | ||
= Seuraava peli = | = Seuraava peli = | ||
| − | === | + | === EI PELIÄ VIIKOLLA 3.8 - 9.8. === |
<big> === ===</big><p> | <big> === ===</big><p> | ||
{| border="1" | {| border="1" | ||
| − | |+ '''<big>Sopivat pelipäivät viikolle | + | |+ '''<big>Sopivat pelipäivät viikolle 10.8.—16.8.</big>''' |
! !! Ma !! Ti !! Ke !! To !! Pe !! La !! Su | ! !! Ma !! Ti !! Ke !! To !! Pe !! La !! Su | ||
|- | |- | ||
| Rivi 45: | Rivi 45: | ||
! Jarno | ! Jarno | ||
|<!--Ma--> | |<!--Ma--> | ||
| − | |<!--Ti--> | + | |<!--Ti--> |
| − | |<!--Ke--> | + | |<!--Ke--> |
| − | |<!--To--> | + | |<!--To--> |
| − | |<!--Pe--> | + | |<!--Pe--> |
| − | |<!--La--> | + | |<!--La--> |
| − | |<!--Su--> | + | |<!--Su--> |
|- | |- | ||
! Marko | ! Marko | ||
|<!--Ma--> | |<!--Ma--> | ||
|<!--Ti--> | |<!--Ti--> | ||
| − | |<!--Ke--> | + | |<!--Ke--> |
| − | |<!--To--> | + | |<!--To--> |
| − | |<!--Pe--> | + | |<!--Pe--> |
| − | |<!--La--> | + | |<!--La--> |
| − | |<!--Su--> | + | |<!--Su--> |
|- | |- | ||
! JanneF | ! JanneF | ||
Versio 5. elokuuta 2009 kello 16.21
Seuraava peli
EI PELIÄ VIIKOLLA 3.8 - 9.8.
=== ===
| Ma | Ti | Ke | To | Pe | La | Su | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PJt | |||||||
| Emie | |||||||
| Gilead | |||||||
| Timo | |||||||
| Jarno | |||||||
| Marko | |||||||
| JanneF |
"X": sopii (yli 85% todennäköisyys, että sopii)
"0": ei sovi (alle 20% todennäköisyys, että sopii)
"E": ehkä (20-85% todennäköisyys, että sopii)
Vapaaehtoisia täsmennyksiä päivien sopivuudesta
PJt:
Emie:
Gilead:
Timo:
Jarno:
Marko:
JanneF: