Ero sivun ”Kuninkaan Palautus” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuunp |
|||
| Rivi 2: | Rivi 2: | ||
=== === | === === | ||
| − | + | <big> === PELI PE KLO 18+ @ KOULU ===</big><p> | |
{| border="1" | {| border="1" | ||
|+ '''<big>Sopivat pelipäivät viikolle 27.7.—2.8.</big>''' | |+ '''<big>Sopivat pelipäivät viikolle 27.7.—2.8.</big>''' | ||
| Rivi 62: | Rivi 62: | ||
|- | |- | ||
! JanneF | ! JanneF | ||
| − | |<!--Ma--> | + | |<!--Ma--> 0 |
| − | |<!--Ti--> | + | |<!--Ti--> X |
| − | |<!--Ke--> | + | |<!--Ke--> 0 |
| − | |<!--To--> | + | |<!--To--> X |
| − | |<!--Pe--> | + | |<!--Pe--> X |
| − | |<!--La--> | + | |<!--La--> X |
| − | |<!--Su--> | + | |<!--Su--> X |
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Versio 27. heinäkuuta 2009 kello 12.57
Seuraava peli
=== PELI PE KLO 18+ @ KOULU ===
| Ma | Ti | Ke | To | Pe | La | Su | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PJt | 0 | X | X | X | X | X | X |
| Emie | X | 0 | X | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Gilead | X | X | X | X | X | X | X |
| Timo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jarno | X | E | X | X | X | X | 0 |
| Marko | X | X | O | X | X | E | E |
| JanneF | 0 | X | 0 | X | X | X | X |
"X": sopii (yli 85% todennäköisyys, että sopii)
"0": ei sovi (alle 20% todennäköisyys, että sopii)
"E": ehkä (20-85% todennäköisyys, että sopii)
Vapaaehtoisia täsmennyksiä päivien sopivuudesta
PJt:
Emie:
Gilead: Ma ja ti harkat, jotka saattavat venyä niinkin pitkälle kuin klo 20.
Timo: Saksassa koko viikon
Jarno: Joku ilta saatan joutua menemään korjaamaan autoa, mutta pyrin kyllä ajoittamaan sen niin, että pääsen peliin. Mutta silti jokaisessa päivässä on hieman epävarmuutta.
Marko:
JanneF: