Ero sivun ”Kuninkaan Palautus” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun () |
() |
||
| Rivi 50: | Rivi 50: | ||
|<!--Pe--> X | |<!--Pe--> X | ||
|<!--La--> X | |<!--La--> X | ||
| − | |<!--Su--> | + | |<!--Su--> 0 |
|- | |- | ||
! Marko | ! Marko | ||
Versio 26. heinäkuuta 2009 kello 20.58
Seuraava peli
| Ma | Ti | Ke | To | Pe | La | Su | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PJt | 0 | X | X | X | X | X | X |
| Emie | X | 0 | X | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Gilead | X | X | X | X | X | X | X |
| Timo | |||||||
| Jarno | X | E | X | X | X | X | 0 |
| Marko | X | X | O | X | X | E | E |
| JanneF |
"X": sopii (yli 85% todennäköisyys, että sopii)
"0": ei sovi (alle 20% todennäköisyys, että sopii)
"E": ehkä (20-85% todennäköisyys, että sopii)
Vapaaehtoisia täsmennyksiä päivien sopivuudesta
PJt:
Emie:
Gilead: Ma ja ti harkat, jotka saattavat venyä niinkin pitkälle kuin klo 20.
Timo:
Jarno: Joku ilta saatan joutua menemään korjaamaan autoa, mutta pyrin kyllä ajoittamaan sen niin, että pääsen peliin. Mutta silti jokaisessa päivässä on hieman epävarmuutta.
Marko:
JanneF: